Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a One...

Mi a véleményetek a One Directionről? Szerintetek valaha össze fognak állni újra? Miért bomlottak fel?

Figyelt kérdés
Nem a pletykákra vagyok kíváncsi, hanem a véleményekre! Mindenki írjon bátran!:)

2020. dec. 11. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem fognak már osszeallni
2020. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért bomlottak fel? Mert egy mesterségesen összepakolt fiúbanda volt. Ez nekik csak az ugródeszka volt.


Hogy összeállnak-e? Szinte biztos. Kvázi mindegyikük szólókarierje befuccsolt, így csak idő kérdése hogy összeálljanak és kiadjanak megint valami ugrabugrálós tinihulladékot. Csak az a kérdés, hogy kit fog ez már érdekelni.

2020. dec. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. válaszolótól szeretném kérdezni, hogy szerinte miért volt mesterséges, vagy miből gondolod ezt?
2020. dec. 20. 18:17
 4/15 anonim ***** válasza:

Azért bomlottak fel, mert lelkileg már nem bírták már a nyomást, amit az egész bandában lét és a menedzsmentjük gyakorolt rájuk. Szerintem nagyon jól döntöttek, amikor elhatározták, hogy szünetre mennek, így a legjobb mindannyiuknak.

Hogy összeállnak-e azt nem tudom. Nyilván nagyon örülnék neki, ha ez megtörténne, de sajnos jelenleg nincs rá sok esély.

A második válaszolón pedig látszik, hogy nem tud róluk sokat. Ők egy olyan fiúbanda voltak, akik éveken át egymás legjobb barátjai voltak. Élvezték az együtt töltött idő minden pillanatát.

,, Kvázi mindegyikük szólókarrierje befuccsolt." Ez pont ellenkezőleg van: a legtöbben közülük több híres filmhez is írtak betétdalokat. Louis legutóbbi live stream koncertje rekordokat döntött, több mint 160.000 jegyet adott el, ami azt jelenti, hogy a Madison Square Garden-t több mint 8× kitették volna a nézők. Harry jelenleg több filmet is forgat egyszerre, például: a MARVEL örökkévalókja, dont't worry darling stb. A 2017-es turnéja pedig olyan sikert aratott, hogy a 2018-as turnéjához rengeteg várost még hozzá kellett adnia. Niall számolhatatlanul sok alkalommal uralta a toplistákat rengeteg országban. Liam leszerződött a Capitol Records-szal, ami többek közt menedzsmentje Katy Perry-nek, Lil Baby-nek, Jennifer Lopez-nek, Johnny Depp-nek, Paul McCartney-nak, Snoop Dog-nak, de a világhírű The Beatles, Frank Sinatra és John Lennon is az övék volt. És végül, de nem utolsó sorban Zaynnek több dala is elérte az 1 millárdos nézettséget.

2020. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

3

Tudod a brit hullócsillag születikbe külön jelentkeztek, és egyik se volt elég jó, de kaptak egy utolsó utáni esélyt, ha nyálas fiúbandának összeállnak. De ők is nyilatkozták már azóta, hogy ki nem állhatták egymást. A vége felé már ugyanabban a szállodában sem voltak hajlandók megszállni.

2020. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az ötödik válaszoló ugyanaz-e mint a harmadik, de azt szeretném tőled megkérdezni, hogy ezt mégis honnan vetted?
2020. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak, akik szívvel válaszoltak! Arra pedig én is kíváncsi lennék, hogy az ötös és kettes válaszoló honnan vett ilyeneket. Az elején említettem, hogy minden választ szívesen fogadok, mert tényleg kíváncsi vagyok mások véleményre! A fentebb említett két válaszolónak viszont a forrására lennék kíváncsi:)
2020. dec. 21. 18:07
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Zayn most nyilatkozta, hogy életében egy szót nem váltott Harryvel a kötelező programokon sajtótájékoztatókon kívül. Ez azért elég beszédes.
2020. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Esetleg be tudod linkelni? Nem kötöszködésből! Tényleg érdekel
2020. dec. 21. 18:19
 10/15 A kérdező kommentje:
kötözködésből*
2020. dec. 21. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!