Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kit érdemes követni? Vagy kit...

Kit érdemes követni? Vagy kit nem?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg olyan bloggert/vloggert ajánlani, akit érdes követni, akar youtube-on, akar instagram-on?

Esetleg van olyat, akit mindenképp kerüljek?


Leírnátok, hogy miért kövessem, vagy ne kövessem az illetőt?



2020. dec. 18. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Most mi a kérdés, gyereknevelés témában akarsz követni valakit?


Ha igen, akkor köves olyanokat, akik valami értelmes tartalmát is közvetítenek öko gyereknevelés, Montessori, sportoló gyerekek anyukái, ilyesmi.


Vele békét, Kulcsár Edina meg semmirevaló társait felesleges.

2020. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy normális jó anyának elég az ösztöneit és a szakirodalmat követnie.
2020. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Na, ez a kérdés is azért született, hogy a ketteske kiélhesse magát. Kicsit sem átlátszó...
2020. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
#3 mi bajod van? O.o
2020. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmam nincs, ki ez a pixire, de hónapok óta itt köpködöd. Csak ha direktben csinálod, törlik. De hidd el, így is megy a levesbe.
2020. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Szabó Kitti

[link]


A legjobban úgy tudnám megfogalmazni, hogy "őszintén viccesek" a videói. Kikapcsolódásnak tökéletes.

+ gyereke is van.

2020. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah, most is toroltek.
2020. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#1

Bocsánat rosszul fogalmaztam: anyasággal kapcsolatos bloggereket/vloggereket keresek. Eddig nem nagyon követtem az ilyen irányultságú embereket, mert nem ez volt az én érdeklődési köröm.

Most viszont szeretnék tájékozódni kicsit gyermekneveléssel kapcsolatban!


#3

Sajnos nem értem mire gondolsz!


A többieknek köszönöm a választ! 😊

2020. dec. 18. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Szabó Kitti - értelmes, csinos, laza, jók a viccei, sok igazság van benne.

Ezen kívül van millió insta anyuka féle: a milliomos csinos, utazós, sportos, diétázós, sütős, főzős, kreativkodos, lelkizős, sérült gyermeket nevelős, sokgyerekes, egyedülállós, biotermeszetes szülős állatias, termeszetvedos.... blabla..


Fatimapanka nekem szimpi de a hangjától feláll a szőr a hátamon.. De maga a tartalom tetszik.

2020. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De mielőtt bárkiről bármit is elhinnel azt leszögezném, hogy ez egy kamuvilag. Bárki bármitekbe tud allitani a neten. Es nagyon sok anyuka kiizzadja magabol a tokeletes insta oldalt..
2020. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!