Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ismeri ezt az influencert?

Ki ismeri ezt az influencert?

Figyelt kérdés

Dukai Reginának van egy barátnője Yvette névvel...insta neve Kiwiywi.

Valaki tud róla valamit?

Influencer ő vagy csak hobbi?


Ui; Aki nem tud érdemben válaszolni, kérem hanyagoljon.



2021. jan. 2. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Regina barátnőjeként lett ismertebb a közösségi médiában a gyermeke által. A kislánya gyönyörű, de biztos nem sok jót láthat már évek óta. (Szelfizgetés, pózolgatás, teló nyomkodás, cicomázkodás) Az a nő nagyon elcsúfította magát, nagyon sok, too much ahogy kinéz mindig.
2021. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Na igen, én is ezt látom. Külsőség a mindene.

Most valami új pasija is lett, már nem a kislány apjával van.

Meg már Regivel se látom együtt egy ideje.

2021. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg új párja lett. Szerintem jóval fiatalabb a srác. Egyébként a doricbironak is új párja lett... nemtudom őt követitek-e.
2021. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon torz az arca🤔
2021. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

En is lattam ezeket, Doricbirot is. Hat a ferjevel se szerelemkapcsolat volt szerintem, hanem a penzt latta benne.

Yvette meg mar szerintem nem zoldsegeskedik, hanem atallt influencernek.

Nagyon probal fiatal maradni, latszik. Teljesen mas arca volt fiatal koraban. Az elozo ferjet nagyon dugdosta, sose lehetett latni.

2021. jan. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen alkg lehetett látni talán én is 1-2 képen ha láttam, bár én úgy emlékszem az a pasi is jobban nézett ki mint az Yvette.


Zöldséges? Sosem tudtam, csak láttam hogy gyümikkel meg zöldségekkel pózol. Lehet a párjáé volt ez a vállalkozás? Gondolom nem alkalmazott volt az Yvette.


Igen nagyon görcsösen akar fiatal maradni de ez nem így megy. Elfogadhatná, hogy telik az idő.

2021. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a Doric, Dóri Dóricbíró? Nemtudom mi a neve már instant.


Láttam pár képet róla, az első benyomasom az, hogy nagyon probal népszerű lenni, ismert emberekkel barátkozni, de közben ez mint az insta követőknek szól.

2021. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!