Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a BTS-nek vannak...

Szerintetek a BTS-nek vannak “sötét” titkaik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt prostituáltakra,drogra, alkoholra és esetleg a dohányzásra is.

2021. jan. 6. 18:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Tuti van. Nincs az az Isten, hogy ilyen mértékű kihasználás, és termékként kezelés után ténylegesen ne lazítottak volna valami ilyesmivel.
2021. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem mindegyik dohányzik.
2021. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%
Az önmagában nem elég sötét hogy gyakorlatilag rabszolgaként élik az életüket?
2021. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Valaki V régebbi (?) képein kiszúrta, hogy volt mellette vagy a kezében vape, szóval ő valószínűleg azt használhatja, de ha mindegyikük dohányozna, azon sem lepődnék meg. (nem elítélésből mondom, a stresszt valahogy nekik is le kell vezetni)
2021. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ha látjátok ezt kérlek írjatok, mindenki véleménye érdekel!
2021. jan. 6. 19:42
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem inkább isznak mint dohányoznak. Az énekeseknek nem tesz jót a dohány, szóval nem lepődnék meg ha tiltva lenne nekik a cigi
2021. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
37%

Ahh már megint itt tartunk... "rabszolgák". Ezzel az erővel mindenki rabszolga, aki egy munkahelyen beosztottként dolgozik. Igen, az idol-létnek kétségkívül van egy sötétebb oldala, és igen, rengeteget dolgoznak, de a koreai munkamorál alapból ilyen, nem csak az idolok hajtják agyon magukat. Ott az emberek már iskoláskoruk óta ehhez vannak szokva, egyszerűen megtanultak ebben élni. Nem mondom, hogy ez jó, sőt... viszont nem értem miért az idol ipart kell démonizálni emmiatt, hiszen nem csak erre, hanem az egész koreai társadalomra jellemző.


Olyan hű de sötét titkuk nem hinném, hogy lenne, de a gyakori ivászatot én is el tudom képzelni.

2021. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
89%
#2 én nem hiszem főleg azért nem mert Namjoon utálja a cigit
2021. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
69%
alkohol... alapból a koreai kultúra alkoholista az idolok meg szerintem többet isznak mikor nem dolgoznak... pl fejenként 2-4 üveg soju vagy több is ha party van ja és nem is havonta ha lehet valószínűleg napi 1-2 vagy több soju le csúszik...
2021. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
Yoongi dohanyzik, azt hiszem. Es nem alkoholistak, de megy a pialgatas, meg pl az ugymond filmjeikben (bring the soul, break the silence) sem fogtak magukat vissza :)
2021. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!