Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a BTS-nek vannak...

Szerintetek a BTS-nek vannak “sötét” titkaik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt prostituáltakra,drogra, alkoholra és esetleg a dohányzásra is.

2021. jan. 6. 18:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a bts-nek (de legalább 1-2 tagnak) sokkal sötétebb titkaik is lehetnek, mint a drogok vagy prostik. Amikor valakiket már évek óta félistenként kezelnek az előbb utóbb el is hiszi magáról, hogy bármit megtehet, mert a tetteinek nem lesz következménye. Ez az én véleményem.
2021. jan. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
95%
24. Nálad például elég jól kikapcsolta valami azokat a területeket! Habár nem tudhatom mi, de az eredmény magáért beszél.
2021. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Koreában nagyon keményen tiltva vannak a drogok, mint a marihuána - nem egy idolnak lett már emiatt rossz sajtója, ill. volt rendőrségi nyomozás is bizonyos esetekben.


Az már más tészta, hogy Koreában (és úgy en bloc Kelet/Délkelet-Ázsia nagyrészében) az alkoholfogyasztásnak nagy kultúrája van, főleg közösségi kikapcsolódásként.

2021. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
67%

nyugi emberek majd mindent megtudunk ha lecsengtek és azért fognak ilyen dolgokat elmondani hogy valaki még figyeljen rájuk :)


egyébként az olyanoknak akik azt mondogatják, hogy "nem hiszem, mert [xy tag] ezt mondta meg azt mondta hogy", most komolyan, szerintetek emberek milliói előtt teregetnék ki a titkaikat? a menedzsmentjük non-stop a nyakukban liheg, nélkülük nem is léteznének, az ő imidzsük a "jó fiúk csoportja", attól meg senki nem lesz rosszfiú, hogy felvesz fekete ruhát és láncokat.

alap, hogy már mindent kipróbáltak, a hiatus-on mit csinálnának, egymás körmét lakkozzák és csak otthon vannak a családjukkal? barátnőjük meg amiatt a rabszolga-tartó üzem miatt nem lehet, amit BigHit-nek hívnak, plusz az olyan őrült rajongók miatt, akik azt hiszik, nekik mindent lehet.

(szerintem tuti utálják a rajongóik annak a részét, bár ez már csak részletkérdés.)

2021. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
51%
Azert nem a nagyreszet.. Vannak rendes armyk is. Es amikor az i love armyznak, ezeket a szavakat a tenyleg tamogato NORMALIS kozonsegnek szanjak
2021. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
én nem írtam, hogy "a nagyrészét". én a nagyon őrültekre gondoltam, arra értettem, hogy "annak a részét", egyébként tudom, hogy a többieket szeretik. és az is nagyon jó, hogy ennyiszer kifejezik, bár tényleg pihenniük kéne néha. régebben én is army voltam és nagyon jólesett ha valami ilyet mondtak.
2021. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Igy mar pontosabb koszi, es igen tenyleg rajuk ferne egy nagy pihi, de most egy ideig nem nagyon lesz:/ Hiaba nincs CB de a katonasag van..
2021. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
65%

"nyugi emberek majd mindent megtudunk ha lecsengtek és azért fognak ilyen dolgokat elmondani hogy valaki még figyeljen rájuk :)"


Attól tartok én is...

2021. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy simán lehet barátnőjük, sőt szerintem van is, csak mi nem tudunk róla. Chenről sem gondolta senki, aztán kiderült, hogy amúgy nem csak barátnője van, de még gyereket is vár...
2021. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
80%

Koreában nagyon elterjedt az alkohol és a cigi, szóval legalább néhány tag teljesen biztos, hogy iszik, cigizik a csapatból. De én ezeket nem tartom sötét titoknak. Az illegális drogok meg a prostitúció már az lenne, de hát kívülről a fene tudja megmondani, hogy élnek-e ilyenekkel vagy sem. Ezt csak ők tudják.

Mondjuk én nem csodálkoznék, ha kiderülne ilyesmi róluk. A többi k-pop csapatokból is sorban buknak be hasonló botrányokkal a tagok. Előbb-utóbb a BTS-ről is ki fog derülni, ha közük van ilyesmihez. Kivéve persze, ha lefizetnek mindenkit, hogy ne derüljön ki. Ami nem lenne nehéz, tekintve, hogy jelenleg valószínűleg ők a legjobban kereső csapat Koreában, szóval van nekik miből megkenni a sajtót meg a rendőrséget.

2021. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!