Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a BTS-nek vannak...

Szerintetek a BTS-nek vannak “sötét” titkaik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt prostituáltakra,drogra, alkoholra és esetleg a dohányzásra is.

2021. jan. 6. 18:45
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
88%
Hú, hát én remélem hogy éltek bármivel, ami könnyít rajtuk, mert annyira brutálisan mindig csak adnak és adnak. Illetve több mint 6 éve az angyalaim mindannyian, mindennél jobban remélem, hogy ők is élnek néha emberként, mert nagy többségben nem úgy szoktak sajnos.:(
2021. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
20%

Először is azt már rég leszögeztük, hogy azon a képen amit Tae posztolt nem egy vape van :D

Mellesleg, ha cigiznek, isznak, az miben zavarna engem vagy akárki mást? Ahogy a cigi is és az ital is nagyon elterjedt Koreában, ott a legtöbben cigiznek, szóval ez nem nagy újdonság.

Már nem mondanám azt, hogy drogoznának, pl marihuána vagy akármi, mivel az nagyon is illegális Koreában, mondjuk nekik biztos megadatik, hogy legyen olyan dealerük akivel nem buknának le stb. de nem hinném, hogy ők tolnák keményem a drogot.

2021. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
83%

Hát basszus ha a drogozásra fény derülne az nem úgy zajlana, mint amikor kiderül valakiről hogy randizik meg hogy van valakije!

Á nem, kicsit se látszana meg rajtuk, ha drogosak lennének, de még az ivászatnak is lennének látható jelei!

És nem is azért használnák ezeket, hogy bárkit zavarjanak, ezek a szerek élvezeti cikkeknek vannak.

2021. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem örömlányokat vesznek igénybe (de én nem ellenzem)
2021. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
11%

11 azért a prostik és a drogok eléggé lélek romboló dolgok...! erősen eltorzítják az emberi elmét és lelket a drogok meg még a testet is...

a cigi és az alkohol még úgy ahogy bele fér mértékkel habár énekesnek és táncosnak a cigi az tabu! erősen rontja a hangszálakat és a tüdőt!

az alkohol meg mértékkel de koreaiak szóval biztos hogy sokkal többet isznak mint amennyit kellene... (itt főleg a rendszeres ivászattal van a probléma mert a koreai ha kell akkor 7 napból 6-ot piázik havi szinten meg legalább 3 hetet is nem folyamatosan de az a 3 hét meglesz...) (jó lehet hogy kicsit túlzás de ott nagyon nagy alkohol problémák vannak)

meg nincs az a diler és idol aki ne bukna le idővel... a rendőrök folyamatosan nyomoznak tavaly hány idol bukott le... ez alól a bts sem lesz kivétel sőt nagyobb cégekből is buktak le idolok...

a prostikra meg nem hiszem hogy szükség van.. sőt sokkal rizikósabb mint egy fan girlt be varrni...

2021. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
51%
Azért remélem szoktak füvezni ritkán, és néha picit chillelni :DDD a komolyabb drogokat meg remélem messziről elkerülik!! De különben Tae dohányzik (ezt tudom) a többiekről meg nem tudok semmi biztosat, de az alkoholt azt sokat tolják. Asszem Jimin pl. sörözni szeret
2021. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg nem, főleg Koreában. Minden automatán megy, meg sok hely van ilyen célokra.
2021. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
30%
16 reméled? hát te beteg vagy... ha a drogozást jónak találod!
2021. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
67%
Biztos h van, amit kifelé mutatnak az a marketingesek, managerek stb k által megszabott előadás.
2021. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
37%

18.



Xd

2021. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!