Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen tanuló volt Palvin Barbi?

Milyen tanuló volt Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd elkezdeni modellkedni, viszont a tanulmányi átlagom közepes. Azon gondolkoztam, hogy Palvin Barbi pl. milyen tanuló lehetett az iskolában, és hogy ez mennyire befolyásolja a karrierjét?

2021. jan. 8. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jó tanuló volt mert utána felvették a Corvinusra, ahol azért nem alacsonyak a ponthatárok
2021. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

A modellek vagy qrva szépek, hogy mindenki csodájára jár, vgyn gyerek koruk óta annak tanulnak.

A tanulmányi átlag nem számít a modelkedésben.

2021. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Ráadásként a modellek élette nem a legjobb. Van egy szigorú étrendjük, amit soha, semmilyen körülmények között nem szabad megszegniük, meg van határozva, hogy mennyit lehetnek a napon/ az utcán, Mennyit kell aludniuk (Se többet, se kevesebbet). Olyanról is hallottam már, hogy egy kínai modelt elküldtek plasztikásztatni.

Ráadásként nem véletlen tanulnak a modellek, modelnek kiskoruk óta. Nagyon sok mindent kell tudniuk és mozdukatokat betanulniuk. Gyakorolniuk a kamera elötti szereplést. Pl egy fotózáson, egy perc alatt 60 pózt kell csapatniuk.

Van egy férfi modell ismerősöm. Évente 6 hónapot kínában tölt a munka miatt és mondta, hogy gyülöli. Csak jól fizet. És azt mondta neki a főnöke, hogy a cégtől kb 5-10 év múlva ki kesz csapva, mert túlkoros lesz, és csinaljon majd azt amit akar.

2021. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk igazából neki már mindegy, kétlem hogy abból él amit tanult.
2021. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
64%
Szerintem mindenből ötös.
2021. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem maximum az általánost ha kijárta, látszik is rajta, ostoba mint a föld, de milliárdos és világsztár mert szépen született, ennyi.
2021. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
6: gimibe járt de ne zavarjon
2021. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
95%

Még a réggebbi interjúiban elmondta hogy nem tartja magát jó tanulónak, és sokszor lemarad társaitól az utazások miatt.

[link]


A Corvinusra, nem őt hanem a nővérét Palvin Anitát vették fel. (Mikor leéretségizett már annyira felkapott volt hogy szerintem ezért sem jelenktkezet felsőoktatásba, de ez csak magánvélamény.)


A modell szakmában a tanulmányi átlagod mint olyan nem feltétlen prioritás, bár nem árt ha nem csak átbugdácsol valaki az iskoláin,egy jó ügynökség álltalában figyel arra hogy a modellei képességükhöz mérten teljesítsék az iskoláikat. Az angol nyelv ismerete viszont rengeteget számít.

Itt a szépség mellett a személyiség, és a kitartás is sokat nyom a latba.

Van aki befut van aki eltünik a sűllyesztőben, rengeteg lány van kint Ázsiában modellkedni, elég telített a piac, pont ezért sok feltételnek egyszerre kell teljesülnie hogy valakiből profi modell lehessen.

2021. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!