Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legrosszabb és legjobb...

Ki a legrosszabb és legjobb magyar énekes/énekesnő/zenekar?

Figyelt kérdés

Zenekarok közül egyértelműen a Margaret Island, Honeybeast, Accoustic Planet, meg az ilyen UFO-Carpe Diem szerű förtelmek. Legjobb talán a Vad Fruttik, Magna Cum Laude, meg még pár zenekar a 2000-res évekből, vagy akár még régebbről.


Énekesnőből engem Zséda irritál, csak 2 számát szeretem.

Legjobbat nem tudok mondani, talán az Enikő az X Faktorból.


Férfi énekesből rengeteg rossz van, legjobb talán Gáspár Laci ls Pápai Joci.



2021. jan. 13. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Legjobb zenekarok: Republic, Ossian, Kalapács, Bikini, Karthago stb.

Legrosszabb: az ilyen Petőfi Rádión leadott zenéket játszó, hangtalan énekessel és értelmetlen szövegekkel rendelkező tucat együttesek


Legjobb énekes: Demjén Ferenc talán (de csak hangra, a politikai hovatartozását elítélem)

Legrosszabb: Kisgrofó, Takács Nikolasz így hirtelen akik eszembe jutnak


Legjobb énekesnő: talán Csepregi Éva

Legrosszabb: Tóth Verát ki nem állhatom

2021. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Kisgrofo és Jolly a legrosszabb.
2021. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A régi Rebuplic tényleg jó volt még a Cipővel, most, hogy Boross Csaba az énekes, így már nem igazán tetszik.

Ossiannak csak 1 zenéjét ismerem, az nem rossz.

Kalapácsnak csak a nevét ismerem.

Bikini tényleg jó, Karthagótól csak a Requiem-et ismerem asszem.

Demjén is jó, meg Csepregi is.

Tóth Verának talán 1 számát ismerem, de ő egy jó hangú, szimpatikus énekesnő.

Nikolasz számait közül amennyit hallottam, 3 tetszik, a többi semleges. De jó hangja van szerintem.

A Petőfis nomame együttesektől a hideg ráz engem is. Szoktam hallgatni néha a csatornát, de csak háttérzajnak megy, meg azért mennek ott jó külföldi zenék is.

Kisgrófó, Jolly már nálam az ,,annyira sz*r, hogy már jó" kategóriába tartozik, haverokkal hülyeségből szoktuk énekelni/hallgatni.

2021. jan. 14. 11:29
 4/14 A kérdező kommentje:
Énekesnőből jutott olyan az eszembe, akit szeretek: Tóth Gabi, Radics Gigi
2021. jan. 14. 11:32
 5/14 A kérdező kommentje:
Rúzsa Magdinak meg jó a hangja, de a zenéjétől falnak megyek.
2021. jan. 14. 11:32
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

1-es hát... azért meg merem kockáztatni hogy a legjobbak

kökény attila, emilio, és a caramel

legalábbis ők olyan technikát stílust és hangokat használnak amit még nemzetközileg sem lehet igen látni és tényleg nagyon de nagyon tehetségesek!

ha külföldön születtek volna már mind világhírűek lennének

zene karba ne felejtsd ki a Váradi Roma Café-ét igen cigányok ahogy a caramel és az emilio is de hát sajna az ország legjobbjai és a roma cafe nem cigány zenét játszik hanem full jazz zenét hallgasd meg őket... szerintem itt nincs is még egy zene kar akik jazzt játszanak!


legrosszabbakat nem tartom számon

de gáspár győző kisgrofo jolly... meg a többi


nőkből igen a gabi aki nagyon lerántja magát...

a radics gigi még azért nem járatja le magát (szerintem úgy egyformán tehetségesek)


tény opitz barbinak jó hangja van tehetséges is de át ment egy nagyon alpári nagyon olcsó felszínes magamutogatós média prostivá! ő már nem énekes hanem média lotyó... (pedig tényleg az ország egyik legjobbja lehetett volna de amióta ilyen azóta nem is fejleszti a hangját komolyan vissza eset a technikája...!)

még ott van a rúzsa meg a bangó


férfiakból sokkal több van akik tényleg nagyon jók és még külföldön is nagyon sokat lepipálna!

pl a kőkény meg emilio és caramel kapásból le pipálja ed sheerant! és a többi vele azonos szintűt... meg még adért beyoncét arianát selena gomezt (habér ő nem tom miért is énekes ":D) meg még biebert is...

de még john legendet is...

akivel egy szinten vannak azok talán bruno mars (hát igen ő nagyon tud!)

és az a baj hogy legtöbb világhírű férfi énekes nem olyan jó! egyedül bruno mars aki tényleg nagyon tud a többi akik meg vannak azok meg ugymond a saját országukban és zenei műfajukban híres pl

kendji girac

slimane

vitae

adam lambert

stb

2021. jan. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Legrosszabb B Nagy Reka
2021. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Emilionak meg Kökénynek kevés zenéjét ismerem, de tény, hogy jók, mind a kettő nagyon tehetséges.

Caramelnek is jó hangja van, bár csak úgy 2016-ig bezárólag szeretem a számait.

VRC-től egy számot ismerek, az tényleg jó, olyan kis vidám hangulatú.

Győzike nálam az annyira szar, hogy már jó kategória.

Barbival nincs abajom, szimpatikus. Se az Álarcos Énekesben, se a Sztárban Sztárban nem volt k*rvás, csak a klipjei olyanok lehet.

Dér Henit utálom még meg Tóth Andit.


Rékát nem ismerem szerencsére.

2021. jan. 25. 07:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 10-15 összes új előadója förtelmes. Beleértve az összes mega meg Xfaktoros bohócot. Ezt mondom úgy hogy részese voltam a műsorszerkesztésben és tapsoltam is például Jocónak és a többi zenecelebnek.
2021. febr. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ez így igaz. Főleg az ilyen Manuel meg Freddie meg társaik, akik full tehetségtelenek, azt jó helyezést érnek el egy tehetségkutatóban és népszerűek.
2021. márc. 1. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!