Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az idolok járnak iskolába?

Az idolok járnak iskolába?

Figyelt kérdés
Facebookon pont most láttam, hogy az egyik Enhypen tag most érettségizett. De én ezt így nem tudom elképzelni, hogy a sok gyakorlás, táncpróba, fotozás, stb. minden mellett, hogyan tudnak iskolába járni, hogy van ezekre mind idejük?

2021. jan. 13. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat, a link még egyszer: [link]
2021. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hintalow ***** válasza:
100%

Régebben az "Idolokat" sokszor a 20-as éveik körül fedezték fel, és kerültek be az iparba, addig teljesen átlagos életük volt. (Japánban legalábbis, Koreában nem tudom létezett e egyáltalán ez a jelenség 20-30 éve)

Mostanra már erre is nagyon ráépült a nagyüzemi iparág, kiskoruktól kezdve válogatják és képzik az erre fogékonyakat, jelentkező meg van dögivel, azon sem csodálkoznék, ha kiderülne már tenyésztik őket direkt, mesterséges méhekben :D

Gondolom, akik manapság felfutnak fiatalon, ott kb az oktatásuk idomul az életükhöz, magántanár-magánóra-különvizsga stb.

2021. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az oktatásuk is alkalmazkodik ehhez. Kicsit más, de pl egyetemet is sokan több év alatt végeznek el. Van olyan idol, aki egy 3 éves BSc képzést kb 7 év alatt csinált meg az idol-tevékenységei miatt.
2021. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!