Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek B. Nagy...

Mi a véleményetek B. Nagy Réka házáról? És az ingatlanpiac helyzetéről?

Figyelt kérdés

Szerencsésnek érzem, hogy 21 vagy 22 évesen már saját háza van. Értem, hogy szülői, családi támogatás és esetleg hitel, de ez a kérdés most másról szól. :D


Csak szerintem vannak nagyon rosszul és nem praktikusan kihasználva a helyiségek? Hiába ilyen nagy, a felső szint gyakorlatilag két üveges szoba meg egy folyosó, ami olyan, mintha egy híd lenne. Így az alsó szint fűtése is érdekes lehet. Ti mit gondoltok erről hozzáértő szemmel? A 10 éves követői csak dicsérik, de én kíváncsi vagyok, hogy milyen buktatói lehetnek egy ilyen háznak. Mennyibe kerülhet egy ilyen vagy ennél valamivel kisebb, de jobban kihasznált ház Üllő, Vecsés, stb. helyek környékén, amik közelebb vannak Budapesthez, de mondjuk olcsóbbak, mint Érd vagy Budaörs? Mi a reális ára ezeknek?


Kicsit elkeserítőnek látom az ingatlanárakat és magyar fizetéseket ahhoz, hogy egy mai 20-30 évesnek lesz-e valaha értelmes házra/lakásra pénzre.


Kapcsolódó videó:

[link]



2021. jan. 16. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem inkább saját életedet, álmaidat-vágyaidat építgesd minthogy a nemtudom milyen ismert emberek felé kacsintgass. Jobban jársz százszor, ha figyelmedet jelen és saját életed köti le.
2021. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 12:57: A kérdésem nemcsak Réka házáról szólt, most lett átpakolva ebbe a kategóriába.
2021. jan. 16. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem ez egyébként airbnb kiadásra szánt ház. Vagyis legalábbis az egyik fele. Nem véletlenül van külön lakrész kisajtóval lezárva, ha beindul a turizmus tuti kiadják. Miért másért akarna egy 22 éves lány tipikus falusi nádtetős vályoghatású házban élni? Ez a körbemutató videó épp úgy néz ki, mint egy jobb reklám ahol nem csak fotók vannak hanem egy csinos lány mosolyogva mutatja be a házat. De ha nem is kiadásra szánták, tele van a világ pont ilyen a helyi kultúrához köthető belülről logikátlan berendezésű vagy rossz kialakításúnak tűnő házakkal. Azért, mert alapesetben nem egy családnak tervezték, hanem kiadásra.

Az, hogy ez jó vagy nem jó nehéz megállapítani, többek között Budapesten is az önkormányzatok szeretnék jobban megregulázni a jelenséget. Jelenleg az ingatlanpiacon meg turizmusban háború dúl az airbnb ellen, és egészpályás letámadás van kihasználva a koronavírus okozta pangást, hogy majd ha visszatér a normalitas a hagyományos hotel és albérletpiac visszaszerezze azt a helyet amibe az airBnb olyan kényelmesen befészkelte magát.

Igaz ez a nagyvárosok belvárosában gond, nem ilyen falusi látványházaknál.

2021. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ház! Filmes hangulatú :D A kihasználtságról annyit, hogy majd még alakul ez náluk valószínűleg.
2021. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!