Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mitől olyan az alakja Lindsay...

Mitől olyan az alakja Lindsay Lohan-nek ezeken a képeken mint körülbelül egy 60 vagy 80 évesnek? (Főleg hátulról)

Figyelt kérdés

Most lehet rosszindulatúnak fogok tűnni, de nem azért kérdem, simán csak érdekel, kíváncsiságból.


Ezek a képek ráadásul 2016-ban készültek, akkor volt 30 éves. A cikk a felszedett plusz kilóiról beszél, de hogy őszinte legyek, én nem ezt látom.


Pont hogy elég sovány, abnormálisan vékonyak a karjai, lábai és hozzá felpuffadt hasa, ami szerintem nem túlsúly hanem fel van püffedve (a cikk alatt lévő hozzászólásokban is taglalnak).


A feneke is olyan mint valami öregasszonynak.


Mindez már 30 évesen, ami azért még fiatalnak számít. Nála idősebbek között is látni sokkal fiatalosabb, nőiesebb nőket.


A képek:


[link]


És azelőtt nem ilyen volt az alakja, formás, csinos, nőies csaj volt.


Korábbi képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


Nekem van egy olyan gyanúm, hogy talán a cigaretta miatt változott így meg az alakja, vagy az alkoholtól, vagy a drogoktól.


Ti mit gondoltok? Mi okozza ezt, hogy valaki pipaszár lábakon puffadt pocakot hord?



2021. jan. 17. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Nem mondanám, hogy olyan alakja van, mint egy 60-80 évesnek, szimplán olyan alakja van, mint aki nem törődik magával.


Ha le is állt az ivással meg a droggal (nem tudom), akkor is tenni kell azért az embernek, hogy nézzen ki valahogy. Pláne 30 fölött. Neki különösen olyan alkata van a derék-csípő aránya miatt, amin dolgozni kell.


Ha bevenné magát egy edzőterembe és odafigyelne, mit eszik, ha még iszik és drogozik, azzal leállní, össze tudná magát rakni, de azok a károk, amiket a testében tett, utol fogják érni. Korán és rondán fog öregedni.

2021. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na jó, az talán túlzás, hogy olyan lenne mint egy 60-80 éves, de a fenekének pl. nem így kéne kinéznie ennyi idősen, az viszont tényleg olyan mint egy idős embernek, megereszkedett.
2021. jan. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!