Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt hogyan írjam meg neki?

Ezt hogyan írjam meg neki?

Figyelt kérdés
Nem rég indítottam el a saját vállalkozásomat és van egy influencer akinek nagyon szeretnék küldeni egy terméket, mert szerintem illik hozzá, de nem tudom, hogy hogyan fogalmazzak, hogyan irjak neki? Nem feltétlen szeretném hogy reklámozza, csak szeretném hogy legyen neki is egy ebből.

2021. jan. 22. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyiknek?
2021. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
PaulStreet
2021. jan. 22. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, higy van egy vállalkozasod, és nem reklámozni szeretnéd, csak szeretnéd neki elküldeni ajándékként. Nem kell ezt túlbonyolítani
2021. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinteség az alap, a másik nem hülyének nézése. A "nem feltétlen szeretném hogy reklámozza" nem túl meggyőző. Mi miatt küldenéd, reklámozza vagy ne? A nulladik lépés ezt eldönteni.


Ha azért hogy reklámozza, akkor leírod hogy szeretnél egy megállapodást vele, x dolgot kell csinálnia y termékkel (amiről írsz pár szót, meg a vállalkozásodról), majd megkérdezed érdekli-e ez és megbeszélitek a részleteket.


Ha csak ajándék, akkor elküldöd hogy úgy érzed passzolna hozzá és örömmel szolgáltattál belőle neki x darabot.

2021. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy nem kell kitenni sztoriba hogy ezt kapta tőlem.. nagyon rossz vagyok fogalmazasba, látszik is, épp ezért kertem segítséget 🤷🏻‍♀️
2021. jan. 22. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia xy vagyok, z vallalkozast csinalom. Ez az en termekem, ilyen meg olyan jo, ezt meg azt tudja, ezert kulonleges mert....


követem a munkassagod/szimpatikusak a tartalmaid stb, Es azt gondolom a termekem passzolna hozzad.


Ezert fogadd szeretettel tolem ezt a termeket, remelem hasznst veszed/elnyeri tetszesed.


Tovabbi szep napot!

2021. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na lett valami belőle?
2021. ápr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!