Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » B. Nagy Réka youtuber vélemények?

B. Nagy Réka youtuber vélemények?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 17:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Letörölte sajnos. Tudom hogy sokan nem tudnak de ez a Réka nincs tisztában az igekötőkkel sem amiket negyedik osztályban tanítanak. De ez a MIEN volt a csucs
2021. febr. 6. 13:42
 12/22 anonim válasza:
72%
a videóinak semmi értelme, semmi szókincse nincsen, mindig azt mondja ez nagyon "jó", "nekem nagyon tetszik" talán olvasni kéne egy kicsit Réka vagy talán nem tudsz? arról nem beszélve hogy buta mint a föld. Szívesen látnék tőle valami normális videót valami fontos dologról nem arról hogy ÚJ HAJAM LETT ÚJ PIERCINGEM ÚJ KUTYÁM!!!! de nem lenne képes rá ahhoz egy kis agy is kéne
2021. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen egy kis tanulás tényleg ráférne mert ez így elég gyatra
2021. febr. 6. 17:03
 14/22 anonim ***** válasza:
15%

Én ha valakit nem szeretek, akkot nem nézem, nem követem.

Úgy látom irigy vagy Rékára.

Próbálj meg a saját életeden dolgozni, hogy elérd céljáid. Csók

2021. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem nézem csak sajnos sokszor feldobja az insta. Amúgy meg igen kicsit bosszant mert egy ilyen ostoba lány a semmittevéssel ennyit pénzt keres más meg rengeteget dolgozik és ennek a negyedét akkor az igenis felháborít
2021. febr. 6. 21:59
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Negatív kritika miota egyenlo az irigységgel? Ezt azok mondjak akik nem bírnak mast elviselni, csak a seggnyalást. Asd el magad
2021. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
74%
14.válaszoló biztos Réka. Rékuci egy idióta vagy,menj fejleszd magad ne itt védd be magad. Ha valaki leírja mennyire egy ostoba nulla vagy már egyből irigy? majd megnézem mikor a 12 éves nézőid felnőnek és senkit nem fogsz érdekelni akkor miből fogsz megélni a semmi végzettségeddel? A ,,zenéidből"? talán nem kéne hetente új zenét kitenni mert nem a mennyiség hanem a minőség számít és az a te zenéidben nem sok van, de hangod sem sok
2021. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
Minden youtuber gáz
2021. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Iszónyat idegesítő, hisztis, semmirevaló csaj. Nem tudom, hogy a párja hogyan tudja elviselni, azt is elkeserítő látni, ahogy szegény csávó folyton papucskodik neki, ő meg egy szalmaszálat nem tesz keresztbe. Múltkor láttam a tiktok hackes videójat. :D Egy tetves tojást nem tud normálisan feltörni... de persze tud főzni, aham. Játsza a nagylányt, arra viszont kiváncsi leszek, hogy pl: egy gyereket - amit szintén 1-2 éven belül terveznek - , mégis hogyan fogja nevelni?
2021. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kancsalsága miatt tűnik butának, hanem, mert az is...A hangja nem rossz, de semmi extra, affektál, pösze, tucat videókat gyárt nulla tartalommal, a feltűnési viszketegségéről nem is beszélve (ez a sok testékszer és hajfestésből gondolom). Szerintem a legnézettebb videója az és talán, aminek némi mondanivalója is van, amiben a sulis bántalmazásáról beszél (én is éltem át hasonlót, szóval átéreztem a sztorit). De az is csak azért volt felkapott egy időben, mert akkor nem nagyon beszélt ilyenről senki a YouTube-on pár videóst leszámítva.
2021. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!