Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én érzem azt, hogy ezek...

Csak én érzem azt, hogy ezek a minimalista influencerek mennyire fake-ek?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a minimalizmus, mint irányzat és sok ezzel kapcsolatos tartalmat fogyasztok az utóbbi időben. Általában nem magyar influencerek, hanem külföldi, Nyugat-Európai személyek tartalmait.


És annyira fake, hogy arról beszélnek, hogy hogyan spórolj meg x összeget, közben ott van a háta mögött a drága macBook, tökéletesen berendezett, esztétikus házban ücsörög. Tudom, hogy most lehetne azzal érvelni, hogy igen ez azért van, mert ő összespórolta a rávalót ecc. de attól még annyira természetellenesnek hat.


És emiatt, mert a minimalizmus kapcsán mindenhol a tökéletes esztétikumba ütközök, ami egészen más és különböző az én körülményeimtől úgy érzem semmi keresnivalóm ebben a közegben. És az, ha elakarok kezdeni egy minimalista életmódót akkor miliókat kellene költenem, hogy engem is hasonló esztétikum vegyen körbe, és ezt nem akarom... Mert ugye ez teljesen a minimalizmus ellentéte.


Mostanában áttértem inkább a könyvekre, mert ezt a social medias fakery-t már annyira nyomasztónak éreztem.


Nektek is vannak hasonló gondoltaitok a témával kapcsolatban?



2021. jan. 24. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Köszi az ajánlásokat, előző, meg fogom nézni őket, nem is sokat ismerek közülük pedig én is követek pár embert.
2021. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!