Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Tóth Andinak vagy...

Szerintetek Tóth Andinak vagy Tóth Gabinak van igaza?

Figyelt kérdés

Nem régóta nyílvánosan harcot vívnak egymással. Íme a legutóbbi cikk, amit megláttam:


[link]


Több cikket is lehet találni az előzményekről. Szerintetek kinek van igaza: a tapasztalt "vitát gerjesztő" Tóth Gabinak vagy a vagány, fiatal Tóth Andinak, aki bár piát reklámozott, semmi rosszat nem akart vele.


Őszintén, én már kezdem egy kicsit Andit sajnálni, mert mégis csak felnőtt 20 éves, és most az, hogy ő viccnek szánta (legalábbis szerintem), hogy a reggel nem indul nála tequila nélkül... Szerintem poénnak szánta a reklám mellé. Aki meg példaképnek tartja Andit... Nekem is voltak példaképeim, de attól hogy valakit megláttam inni vagy piát posztolni, nem kezdtem én is inni.


Ti mit gondoltok? Kinek van igaza?



2021. febr. 3. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Tóth Andinak van igaza.
Tóth Gabinak van igaza.
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Tóth Gabi tapasztalt?

Miben, a kokainfogyasztásban?

Nevetséges az a nő és már mással nem tud bekerülni a hírekbe.

2021. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Gabi mindig csak azzal takarózik hogy anyuka pedig ennyi évesen ritka nagy kva volt. Az meg hogy egy internetes zárt csoportba jár szidni másokat az kész
2021. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem, ha kettőjük IQ-ját összeadjuk, még akkor is 100 alatti az eredmény. Viselkedni egyik Tóth lány sem tud.
2021. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
na, mert Gabi aztán nagy példakép az otromba gumicickókkal
2021. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na ezzel a szavazással aztán nagy dolgot tudtam meg, jelenleg döntetlen az állás. 🤣

Talán oda olyan lehetőséget is kellett volna adni, hogy "egyiknek sem" Vagy "mindkettőnek".😂😅

2021. febr. 3. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyik se százas. Eggyel kisebb iq val mar fotoszintetizálnának. De ez a bagoly mondja verebnek...
2021. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Bulvárcikket csinálnak szerintem csak.
2021. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vihar a biliben tipikus esete. Egyik sem jobb a másiknál egy negyed centivel se.
2021. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ket hulye liba.
2021. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő égetnivaló
2021. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!