Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tud Missh, hogy ennyien...

Mit tud Missh, hogy ennyien oda vannak érte? Mitől különleges az ő (megjátszott) karaktere?

Figyelt kérdés
Nyilván ez csak egy szerep, amit felvett, amit játszik. Vannak live-jai, amiken részegnek tetteti magát, meg drogosnak, látszik, hogy mesterkélt az egész, amit leművel. Az a prostis eset is megjátszott volt. Mégis mitől különleges az ő karaktere? Mitől nem látnak át rajta az emberek?
2021. febr. 15. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted ki a célközönség.

Gondolom az egyszerű lesűlyedt embereknek tetszik hogy egy kicsit saját magukat látják ebben a szerencsétlen koldusban.

2021. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon szeretem a zenéjét, nagy kedvencem! És nem érzem magam elsüllyedt szerencsétlen koldusnak. Ha neked nem tetszik, akkor miért irogatsz ide lenézve a többi embert. Próbálj meg normálisan írni, és az alap tiszteletet meg kéne adni. De neked ez nem megy!
2021. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

"És nem érzem magam elsüllyedt szerencsétlen koldusnak."


Ne is érezd, mert nem "elsüllyedt"-et írtam hanem lesüllyedted.


"Ha neked nem tetszik, akkor miért irogatsz ide lenézve a többi embert."


Azért mert a kérdés szempontjából tökéletesen nem releváns hogy aki válaszol, szereti-e avagy sem az előadót.

2021. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Jó, hogy mindenbe bele lehet kötni. Lesüllyedtet akartam írni, de így sikerült. Még szerencse, hogy Te megtalálsz minden hibát, gratulálok hozzá.
2021. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól különleges, hogy mindig önmagát adja és nem szerepet játszik a színpadon. Mindent kiénekel magából és elmondja, ami bántja, ami sokaknak nem tetszik. Ha ezért nem szeretitek, akkor nem kell hallgatni. Az a baj, hogy őszinte? Én ezt tisztelni tudom egy másik emberben.
2021. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiénekel? Azt en nem nevezném éneklésnek.
2021. nov. 1. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:

"Attól különleges, hogy mindig önmagát adja és nem szerepet játszik a színpadon."


Ezt te honnan tudod hogy ő önmagát adja a színpadon? Honnan tudod hogy nem csak egy szerepet játszik, ami ahhoz kell, hogy a magadfajta verebekből megéljen?

2021. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!