Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miert utaljatok ennyire...

Miert utaljatok ennyire Ariana Grandet? Szalljatok magatokba es ne irjatok rola hamis undoritosagokat!!

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 19:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%

Egy rossz szót nem mondtam rá

Csak annyit hogy nem jók a zenéi

De nem utálom,nagykn aranyos lánynak látszik

2021. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%

Nem kezdem el részletezni, hogy a kis 10 éves kérdező nyunyóka milyen stílusban fogalmazott nekem üzenetet tegnap, amikor már rég ágyban lett volna a helye, csak azért, mert egy másik kérdésnél azt merészeltem mondani az ő drágalátos, Bambi szemű Arikájára, hogy nem szeretem a zenéit és szerintem rossz hatással van a fiatalokra.

Erre úgy bepörgött, mint aki megevett 5 zacskó Haribot, és olyan nyomdafestéket nem tűrő szavakat vágott hozzám, mintha narkósok nevelnék.

Óvakodjatok! 😂😂😂

2021. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
89%
22: ez 10x10 pontos remek riposzt lett! :-D :-D :-D
2021. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%
Ismét megérkezett az Ariana Grande védő, tejfogú gumibogyószörp-kommandó.
2021. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
72%
A V, mint Viktorióban szerettem, amikor még fehér volt. Most olyan, mint egy színesbőrű barbie baba, olyan műanyag.
2021. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig szerettem őt, bár rájöttem, hogy átmosta az agyamat az, hogy kb mindenhol őt láttam. A zenéi jók, és a pradümök is , amik a neve alatt futnak. De! Kivagyok ezektől a szánalmas rajongóktól, akik agyon ajnározzák. Azért jó sok hülyeséget csinált már Ariana, ami bicskanyitogató. Nem olyan istennő, mint amilyennek leírja sok rajongó. Öcsém, attól odáig vannak a kis 10 évesek, hogy egyszer menzesz közepette lépett fel. Micsoda királynő. Indiában a gyári munkás nők is menzeszelnek tampon, és betét nélkül!!! Na őket lehet "királynőnek" nevezni!!!!
2021. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval teljesen egyetértek!

Ja és azért mert Vlki nem bírja Grandet, NEM küldöm az anyjába. Ezt kéne neked is megtanulnod kérdező!

Én sem szálltam rá senkire, aki nem Szerette kedvenceimet ( Eminem). Hanem elfogadtam, h más a stílusa, nézőpontja. Na és ebben különbözünk, kérdező!

2021. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

+Szerintem előbb tanuld el az ékezetek használatainak trükkjeit, utána játszd az agyad, és írj obszcén üzenetek.

Köszönöm!

2021. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
#27 köszi az egyetértést! + Én is szeretem Eminemet nagyon.
2021. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kedvenced tőle? (#27 vagyok)
2021. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!