Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Számotokra ki az a színésznő,...

Számotokra ki az a színésznő, aki a legvonzóbb külsőre, kisugárzásra, és amennyire az látható (pl. interjúkban) viselkedésre?

Figyelt kérdés
Bárkinek a véleménye érdekel, fiúk-lányok-nők-férfiak. (Tehát ha pl. egy hetero nő vagy, akkor is, ki az akit szépnek tartasz). Csak kérlek írjatok nemet és kort. Külföldiek és magyarok között is érdekel:)

2021. febr. 23. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Na ebből lepontozás lesz, bármit is ír valaki! Ez egy troll kérdés, mert bármit írsz, jön valaki és lepontoz, hogy de nem is az, ez szebb...
2021. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én biztos, hogy senkit nem pontozok le, aki nem troll, hiszen ez relatív, pont ezért érdekel. És örülnék ha nem ez lenne, de nem akarok naiv lenni. De azért hátha:) Kíváncsi vagyok:D
2021. febr. 23. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Két kedvencem van: Gal Gadot és Emilia Clarke

Gal Gadot mondani se kell nyilván gyönyörű, illetve a kisugárzásából valahogy árad a nőiesség, illetve kedves és a mosolya is tetszik.

Emilia Clarke pedig szintén nagyon vonzó és folyton nevet, jó kedvű, egyszerűen folyton vigyorog az ember ha őt nézi.

20/F

2021. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Adom a 3-as válaszolót

Gal Gadot tényleg egy tüneményes jelenség, egy megtestesült istennő, 10/10 külsőre, mégis olyan esetlen vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, de a jó értelemben, tehát látni rajta hogy amúgy egy aranyos ember, hiába lenne mire felvágnia.

Emilia Clarke tényleg egy külön jelenség, az a csaj ami személyiséggel rendelkezik, szerintem nincs olyan ember akit nem vidítana fel. Állandóan mosolyog, grimaszol, tökre aranyos, lehet színésznőnek nem egy Oscar-díjas, de imádnivaló és életvidám a személyisége, és rettentően laza, ő azon nagyon kevés hírességek közé tartozik akiről el tudom képzelni hogy ha jó fej vagy vele simán elmegy veled kávézni és hülyülni egyet, hiába szupersztár.

Aki engem még nagyon meglepett pozitív irányban az Scarlett Johansson, én amíg csak a filmeken láttam biztos voltam benne hogy egy önmagától borzalmasan elszállt, nagyképű, kényeskedő díva akinek megszólalni is derogál mert akkor szupersztár, ehhez képest amiket láttam tőle illetve olvastam róla, az egyik legkedvesebb, legközvetlenebb sztár, teljesen nyitott, szerény, kedves, emberi megnyilvánulásai vannak, pedig ha valakinek akkor neki tényleg lenne mire fel nagyképűnek lennie, hiszen a ma élő egyik legnagyobb szupersztár.

Jennifer Lawrence-ről meg azt mondják gyilkosan jó humora van és olyan laza mint mások egy doboz nyugtató után, de nekem valamiért az ő stílusa, életmódja annyira nem jön be, nem szimpi.

Aki pedig nálam kakukktojás, az Brie Larson, mert tudom hogy őt mindenki gyűlöli, meg írták hogy rengeteg olyan interjúja volt amitől leesik az ember álla (negatív értelemben persze), de nekem mégis benne van egy olyan valami amit nem tudok megfogalmazni, én rá nagyon kíváncsi lennék a kamerák mögött, mert szerintem ővele az a gond hogy szerencsétlenül válogatja meg a stílust és a szóhasználatot, én nem nézem ki belőle hogy gonosz meg felfuvalkodott díva, szerintem ő ha nem a nyilvánosság előtt van meglehetősen aranyos és szerény lehet, neki szerintem olyan a személyisége hogy túl nagy neki a nyomás ami a sztársággal jár és kiforgatja magából, rosszul kezeli a dolgot és túltolja. Nem hiszem el hogy ő olyan a valóságban mint amilyennek látni őt a neten. Én biztos vagyok benne hogy vele nagyon kellemes lenne kettesben bármit csinálni, amikor önmaga lehetne és nem egy Oscar-díjas szupersztárként kéne a protokoll miatt feszengenie. Őt elvinném horgászni vagy sétálni a karácsonyi vásárba. Biztos hogy nem lenne tahó.

2021. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!