Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most mi a helyzet Nerdhub...

Most mi a helyzet Nerdhub Vendellel? Már hónapok óta nincs videó, de nem tudom hogy miért...

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Elmondta.

Túl sokat streamelt, nem volt ideje semmire és belefáradt. Több időt akar tölteni a családdal, barátokkal és állítása szerint a szerelemi élete is emiatt ment tönkre, és a jövőben ha ismét lesz valakije másképp akarja csinálni.

Utána 1-2 streamet még tolt de csak azért mert nagyon unatkozott.

Igaz hogy mondta hogy igy a youtube csatornájukra fog koncentrálni és nagyobb projekteken fognak dolgozni de mint látod nem igy van.

Szerintem egész egyszerűen mikor csinálták túltolta és kiégett. Ezért Inkább befejezte az egészet.

2021. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy azt mondta hogy YouTube-on aktív lesz. Ha mégsem, akkor legalább arról kiírhatna egy sort, hogy él.
2021. márc. 15. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Lehet valamilyen szinten mégis közrejátszott az a véletlenül úgy hagyott stream, hiába azt mondta hogy nem.

De kérdezd meg tőle discordon, elméletileg ott elérhető.

2021. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom, nem áll le csak pihennie kell.

Aktív youtube on minden nap válaszol commentekre + a többi nh tagnak fel fel bukkan.

Szóval a lényeg a lényeg én sub voltam 11 hónapig (pont) és akkor hagyta abba, hidd el folytatni fogja én remenykedem.

2021. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Mostanság 0-24 wow-ozik
2021. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Lvl 61-es hunter vagyok, aki jönni akar karába dobjon egy üzit és invelem. Poti legyen mindenkinél thx.
2021. nov. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!