Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Marilyn Manson sátánista?...

Marilyn Manson sátánista? Milyen a személyisége szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem sátánista, bár nyíltan vallásellenes, de az még nem ugyanaz. (De nekem így sem példakép.)
2021. márc. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem az, ha szigoruan vesszük ateista.
2021. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, koszi a valaszt!
2021. márc. 16. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Köze nincs hozzá, mármint a sátánizmushoz. Én mindig is egy pózőrnek látam. Hallottam már sátánistának titulált művészt, hozzá képest MM egy tünemény:)


Személyiség: Régebben maga által kreált sokkoló pletykákat, hát nem tudom, de nekem egy hiteles antiszociális/őrült fazon. Intelligensnek gondolom egyébként, és úgy vettem észre depresszív alkat, a festményeit is megnéztem, vannak köztük egész jók. De a kérdés most a személyiség volt, ehhez visszatérve: MM egy termék, úgy alakítják, hogy a figyelmet felkeltse, ezek alapján mi teljesen biztosra nemigen tudjuk megállapítani, milyen a civil Brian a való életben, vagy otthon a négy fal között.

2021. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a helyesírásért. Jav: *de nekem NEM egy hiteles antiszociális/őrült fazon
2021. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a válaszodat!
2021. márc. 16. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon okos ember!!! Magának felépített a 0ról egy hírnevet, tudta mi kell az embereknek: a botrány. Nekem nagy példaképem, az interjúkban is nagyon szimpatikus. #istandwithmanson
2021. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem sáánista?

Mondjuk azt hallottam hogy az ördögimádat és a sátánizmus más.

Én egyébként tisztelem őt. És én is közeledem mostanában a sátánizmus felé. (Mert nem ítelek meg valakit akit soha nem is láttam)


De most akkor ő nem sátánista?

Ez nekem kicsit hidegzuhany volt :D

2021. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!