Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted igazak a Marilyn...

Szerinted igazak a Marilyn Manson ellen felhozott vádak?

Figyelt kérdés

Vajon tényleg ilyen? Mit gondolsz, lesz akár büntetve is?

Vége a karrierjének?



2021. febr. 4. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

következetes vádak jó pár különböző oldalról - nem vagyok bíróság, de valószínűleg elég sok vaj van a füle mögött.

a karrierje kétségtelenül meg fogja érezni. főleg szakmai részről egy ideig eléggé be lesz korlátozva, kik vállalják őt a nyilvánosság előtt.

az imidzse viszont annyira extrém, hogy a közönsége szerintem nem fog olyan mértékben elpártolni tőle, mint egy visszafogottabb zenész esetében történne.

2021. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos igaz. Már munkatársak is megerősítették hogy hogyan bánt a nőkkel és hogy mindenki tudott róla csak ugye nem szóltak mert hát tőle kapták a fizetést. Na meg egy ilyen ember olyan hirtelen ellehetetleniti őket a zeneiparban hogy csak na. A sok drog megteszi az emberrel a hatást
2021. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

99,9% hogy igazak a vádak. Elég ránézni a csávóra, amit csinál az már kicsit több mint "imidzs", egész biztosan nincs ki mind a négy kereke.

Amúgy én azt nem értem, hogy jöhetett vele össze ennyi nő? Értem én hogy pénz meg hírnév, de azért szerintem nála normálisabb férfiak is vannak akik híresek és gazdagok. El nem tudom képzelni mi motiválhat arra egy nőt hogy egy sátánista erőszakos őrülttel jöjjön össze aki ráadásul úgy néz ki mint egy démon.

2021. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

”Értem én hogy pénz meg hírnév, de azért szerintem nála normálisabb férfiak is vannak akik híresek és gazdagok”


Az őket nem érdekli. Lehet azért sem velük jöttek össze, mert nem voltak eléggé rossz fiúk.


”El nem tudom képzelni mi motiválhat arra egy nőt hogy egy sátánista erőszakos őrülttel jöjjön össze aki ráadásul úgy néz ki mint egy démon.”


Fentebb te magad válaszoltad meg.

2021. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazak.
2021. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Hát, nem tudom. Szerintem Mansont ezekkel nem fogják megfogni. 19 éves volt az a pics@, amikor hozzáment, naív kislány volt, aki már akkor sem az erkölcsösségéről volt híres. Azt hitte mekkora kaland lesz, aztán mégse, most meg vergődik. Érdekes, a világ egyik legjobb nője, Dita von Teese, a volt feleség semmi rosszat nem tud róla mondani, most sem, amikor tehetné. Valamennyire biztos, hogy igaz, de ez a sztori sem 100%-ig kerek.
2021. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!