Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek igazak lehetnek...

Szerintetek igazak lehetnek Marilyn Manson ellen felhozott vádak?

Figyelt kérdés
Nagy Marilyn Manson rajongó vagyok,de most csalódtam benne. Többen is ellene szólnak, akkor lehet benne valami. Szerintetek?

2021. febr. 5. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan miféle vádak?
2021. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez engem is érdekelne. Egyre több ilyet látok, de nem tudom, mi a fő oka.
2021. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak simán le akarják húzni egy kis pénzzel... ha annyira igaz lenne, akkor nem mindig így utólag kerülne elő a dolog, hanem még akkor frissiben jelentették volna.
2021. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén, nem igazán tudom eldönteni... Annyira nem ismerem őt, nem követem a munkásságát, de azokban az interjúkban, amiket láttam tőle anno, egy teljesen normális embernek tűnt. Másrészt viszont tudom, hogy gyerekkorában őt is bántalmazták, szóval lehet ez a lelki sérülés később így csapódott le benne.
2021. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Biztos igaz. Tőle sokkal normálisabbnak kinéző híres emberek is erőszakolnak meg nőket csak azért mert megtehetik belőle meg duplán kinézem. Drogozik iszik tisztára elborult az egész fazon
2021. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vagyok a rajongója, ennek ellenére úgy érzem, nem dőll össze bennem semmi sem ha olyan derül ki róla ami nekem nem tetszik. A zenei, teátrális és vizuális élmény amit előadóként nyújt számomra mindig is nagy inspiráció volt, befolyásolta azt ahogy a személységem és az alkotásaim fejlődtek az évek során és ezt nem lehet csak úgy kiszakítani valakiből. Nyilván ha a rokonom, pasim vagy akárkim lenne jobban zavarna milyen ember valójában. Nincs jogom valakit elítélni akit nem ismerek személysen. Ez vonatkozik Mansonra és Evanra egyaránt. Lehet igaza a nőnek is, de az ő kapcsolatuk eleve elég mérgezőnek tünt így akár valamiféle bosszú is lehet, ki tudja... Nehéz megítélni kinek van igaza, főleg ha egy facebookos/twitteres szócsatáról van szó a mai gyerekes celebek közt. Akik eddig nem szerették azok most természetessen bele rúgnak, akik csak a hírnév miatt voltak mellette, azok annyira féltik a jó hírüket,hogy minden közös képüket törölték vele. Ez vonatkozik a kiadókra és a filmiparra is. Most nagyon menő igazságosnak lenni és harcolni a nők jogaiért ezért mindekit azonnal ki kell rúgni akire egy szinésznő rámutat. Tisztelet a kivételnek de a karierük elején sok lánynak nem akadály ágyról ágyra járni, aztán évek után megpróbálják megmagyarázni a világnak, hogy ők tisztességes szüzek akik mesébe illő szerencsével kerültek a filmvászonra. Dita és Sharon Osbourne véleménye jelent némi fényt az alagút végén Manson számára. Ami a legjobban zavar ebben az egészben az ahogy az emberek Ditát és Sharont bombázzák negatív kommentekkel, csak azért mert ők nem támadtak Mansonra. A társadalom elvárja tőlük, hogy azzal mutassanak példát, hogy rádobnak még egy lapáttal. Olyan kommenteket látok, hogy ,,eddig rajongtam Ditáért, de most csalódtam..." stb leírta a saját tapasztalatát ami szerintem a részéről korrekt volt. Ha valaki, akkor ő azzal a 7 évvel ráengedhette volna a hideg zuhanyt ha akarta volna, de nem tette ami azt jelenti, hogy ha volt is a múltban Mansonnal konflitusa (ami gondolom volt a drogok és a megcsalás miatt)nem vakította el annyira a gyűlölet, hogy csatlakozzon a klubbhoz. Beismerte, hogy Mansonnak vannak hibái, de nem bólintott rá mindenre. Szerintem nem teljesen kizárt, hogy lehet valamiféle igazság alapja az egész botránynak, de szemmel látható, hogy sokat hozzá is tesznek az emberek.
2021. febr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha igaz,lettem volna a helyükben 🥵
2021. febr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem baromira nem tetszik a Marilyn Manson jelenség. Szerintem egy ócska, beteglelkű, öncélúan polgárpukkasztó freak show az egész ember, és simán kinézem belőle, hogy nőket bántalmazott.

De egyrészt még egy ilyen visszataszító figurát is megillet az ártatlanság vélelme, másrészt nem értem, mire számítottak azok a nők, akik összejöttek vele. Talán gyertyafényre, szerelmes szavakra és szívecskés üzenetekre?

2021. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez így van, aráadásul egy olyan nőről van szó aki csak asszem 19 éves volt amikor összejött vele. Be akarta bizonyítani, hogy ő mekkor lázadó, és persze akkor minden a legnagyobb rendben volt Mansonnal. Rendkívül szépen írt róla, és megpróbálta meggyőzni a médiát arról, hogy a kapcsolatuk milyen őszinte, hogy őt ne vádolják azzal, hogy mekkora K... Most meg ha előkerül róla olyan kép amire nem büszke, azzal jön, hogy le volt itatva, be volt gyógyszerezve és rá volt kényszerítve. Hát ha ez tényleg így van akkor ócskább nő mint gondoltam.
2021. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!