Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbara szerintetek...

Palvin Barbara szerintetek túl van sztárolva, vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy túl sokat szerepel, vagy pont eleget, vagy inkább keveset?

2021. márc. 16. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Igen,teljes mértékben
Inkább igen
Egyáltalán nem
Inkább nem
Pont eleget szerepel
Egyéb válasz, ha igen, mi
48 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Full átlagos a csaj, nem tudom mit látnak benne. Az utcán jobb nőket látok, tremről nem is beszélve. Sikeresen fel lett futtatva és a nevéből él meg azóta.
2021. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen egyetértek az egyes válaszolóval. Borzalmasan túl van sztárolva, nem is egy extra kiemelkedő szépség (nyilván szép, de Pesten 3 méterenként van ilyen nő), ráadásul semmi máshoz se ért (legalább a színésznők akik jól néznek ki azok tudnak is valamit). Én sem értem ezt a kultuszt körülötte. Egy átlagos szép lány és ennyi.
2021. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem szép lány, de nincs benne annyi plusz, mint amennyit belelátnak. Magyarországon rengeteg hasonló kinézetű, hasonlóan szép lány van.

Igaz, hogy szupermodell, de én nem látom benne azt a plusz, amiért indokolt lenne mondjuk, hogy szerepelt a Victoria Secret Show-ban.

2021. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

3-as vagyok:


Ettől függetlenül, nekem semmi bajom nincs vele, aranyos lány lehet.


(Kis túlzással, nagyjából minden modell túl van sztárolva)

2021. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
ő anno 13 évesen volt nagy szám, mert volt egy Lolitás + Natalia Vodianovás kisugárzása és kinézete. Aztán amíg 50 kiló alatt tudták tartani, addig jó volt kifutóra is. Ő kb. 5 éve azért rendesen el volt tűnve, akkor kezdett hízni, kirúgta őt a régi VS Csapat. Az arca szerencsére gyönyörű, hibátlan és sminkeket reklámozni teljesen megfelel, plusz még amióta a Victoria's Secretre nyomást helyeztek, hogy ne csak botsáskák legyenek, azóta visszahívták. Szerencséje volt, mert ha nem lesz volna a plussize kampány, már szerintem eltűnt volna.
2021. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

Én sem értem mi benne olyan extra, nem mondom hogy ronda, de azért nem is az a kategória, hogy az utcán megfordulnék utána.

Gondolom jókor volt jó helyen, utána már öngerjesztő a folyamat, olyan mint a mai művészetben: Ha valaki fest valami iszonyat szépet nem foglalkozik vele senki kb, ha valaki akinek " neve van " húz két vonalat egy papírra, milliókat ér, és a csodájára járnak.

Na itt is valami ilyesmi volt a lényeg. Elején sikerült neki " nevet szerezni " utána meg már akár a nagyi függönyében, másnaposan is mehetett volna kifutóra, akkor is sztárolták volna, mert a Palvin Barbi.

2021. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%

Mi számít túlsztárolásnak? Sokat foglalkozik vele a sajtó?

Hát ahhoz képest, hogy messze a leghíresebb magyar, szerintem egyáltalán nem. Mindenféle jött ment bulvár celebekről sokkal több szó esik.


A szépsége van túlsztárolva?

Döntse el mindenki maga, de a világ egyik legszebb lánya. Pont.

Ez az "utcán sokkal szebbek vannak" duma a legnagyobb FA.SZSÁG a világon.

2021. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%

#7 Leghíresebb magyar? Hagyjuk már.

Lehet, hogy neked bejön, de itt többen is leírták már rajtam kívül, hogy semmi extra nincs benne. Segge lapos, feje és melle átlagos, kisugárzása nem igazán fog meg. Hiszed vagy sem valóban lehet találkozni szebb nőkkel az utcán is. :)

2021. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%

#8 Na miért ki a leghíresebb magyar akkor?

Én megértem, ha nem jön be (testre annyira nem nagy szám az igaz, de arcra gyönyörű), nem is baj, de az egyszerűen hülyeség hogy átlagos. Bőven a világ egyik legszebb nője. De mondom ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek annyira tetszeni kell

2021. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%

Hol lenne már a világ egyik legszebb nője? Javaslom nézz utána Gal Gadotnak mondjuk ha a világ legszebb női közül érdekel valaki. Palvin fasorban nincs hozzá képest például.

Az meg hogy egy celebcsaj a leghíresebb magyar (amúgy szerintem nem ő az, de mellékes), az inkább szégyen mint érdem.

"Mindenféle jött ment bulvár celebekről sokkal több szó esik." - Ő is pont ugyanez a kategória. Egy celeb, semmi több. Nem színész, nem zenész, nem sportoló, nem tudós, nem író stb. Egy celeb aki arról híres hogy híres.

2021. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!