Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbara szerintetek...

Palvin Barbara szerintetek túl van sztárolva, vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy túl sokat szerepel, vagy pont eleget, vagy inkább keveset?

2021. márc. 16. 11:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem gáz, ha pénzben méred az élet sikerességét. Barbika semmilen valódi értéket nem teremtett soha, az, hogy szétfotosopolt képeken mutogatja magát, meg hírességekkel "bulizik" nem teljesítmény. Szerintem Puskást még mindig többen ismerik, mint Barbikát.
2021. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16%

😂😂😂na jól van ez már nevetseges

Miert te mit tettél le az asztalra ?😅

2021. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem bármelyik valódi munkát végző ember többet. Pl. egy ápoló meg főleg.
2021. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
72%

Ebben a kérdésben mindenkinek más lesz a véleményem, tehát korrekt, jogos választ sosem fogsz kapni a kérdésedre kedves kérdező!


Mindnekinek más a megítélése, mindenki mást tart fontosnak.

Van aki szereti Palvin Barbarát, van aki nem.


Szerintem ezt a kérdést nagyon sok hírességgel kapcsolatban fel lehetne tenni, de kik vagyunk mi, hogy ítélkezzünk felettük!?

2021. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezeken vitatkozni, hogy mennyire "valódi" Palvin munkája vagy mennyire hasznos, mert egy biztos: NEM állami pénzekből vagy ilyenekből él, hanem a piac tartja el. Márpedig ha a piac tartja akkor van rá igény. Ennyi.
2021. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%
Végülis a drogdílereket is a piac tartja el. A kérdés mit tartanak a jogszabályok legálisnak. Korábban üldözték pl. Amerikában a fűárusokat, mostmár legális. Remélem átmegy..
2021. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
79%
Én azt vettem észre, hogy a férfiak vannak el szállva tőle annyira, hogy milyen jól néz ki. Mert nem pálcika meg telt ajkú, kék szemű stb. Pont amilyen mostában mindenki lenni akar az instán. Meghát ugye sikeres a szakmájában, ami valljuk be megnyomja azért a róla formált képet még ha el is mennénk mellette az utcán. Képeken, meg a kifutón tényleg szép, szóval tudnak miből dolgozni. De néztem a múltkor videókat róla és úgy már látszódott, hogy eléggé átlagos.
2021. márc. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Ebben a videóban pl:

[link]

2021. márc. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!