Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbara szerintetek...

Palvin Barbara szerintetek túl van sztárolva, vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy túl sokat szerepel, vagy pont eleget, vagy inkább keveset?

2021. márc. 16. 11:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a leghíresebb magyar nem Palvinnál kezdődik, hanem pl. a c vitamin feltalálójánál, Szent-Györgyi Albertnél vagy az anyák megmentőjénél, Semmelweis Ignácnál.
2021. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%

#10

Arról híres, hogy egy szupermodell. Ahogy még rajta kívül többen is a világon, pl Cara Delevigne, Claudia Schiffer, Miranda Kerr, Naomi Campbell, Cindy Crawford vagy az általad említett Gal Gadot. Ha már szóba került, Gal Gadot valóban a világ egyik legszebb nője. De egyrészt a teste neki is átlag (sőt jóval laposabb mint Barbi), másrészt nem valami nagy színésznő. Azt meg nem mondanám, hogy Barbi a fasorban sincs hozzá képest, teljesen más a kettő, kinek ez kinek az.

2021. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%
#11 Most őszintén szerinted kinek a nevét ismerik többen? Szent-Györgyi Albert vagy Palvin? Elég egyértelmű...
2021. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
#12 Mit számít hogy "lapos"? Sokkal jobb csaj így is mint a szilikonnal telenyomott műnők. Az arca valami elképesztően gyönyörű, testalkata sportos, arányos, jó a magassága is... Egyáltalán nem baj az hogy nincs telenyomva botox-szal meg szilikonnal, természetesen is bőven egy istennő. Meg nem mellesleg katona volt, és most is csinál valamit, nem csak abból él hogy szép, pedig amúgy megtehetné. És egyáltalán nem rossz színésznő, legalábbis minimum átlagos, még ha nem is Oscar-díjas.
2021. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
#14 Nekem nem számít speciel, hogy lapos és egyet értek azokkal amiket írtál, de fentebb említve volt, hogy Palvin teste mennyire átlagos. Gal Gadoté ilyen téren semmivel se jobb, sztem kb hasonló vagy Barbi még teltebb. De mondom ez engem se érdekel, csak akkor ilyen alapon Palvint se lehet kritizálni.
2021. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
47%
gal gadot mint palvinnál szebb nő na ne nevettess
2021. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%
Nagyontúl
2021. márc. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
Palvin arca gyönyörű, a teste átlagos. És a helyzet az, hogy szerintem tele az ország hozzá hasonló lányokkal. Én sem értem, hogy tudott így befutni, a saját kategóriájában tucat. Ha már valaki a festést említette, nekem banksy jut eszembe, nála is akkora a hisztéria, hogy bármit csinál odavannak érte az emberek. Bár érteném..
2021. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
34%
A körúton jobbakat találsz
2021. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
49%

Tessék, érdekes kulfoldon imádják és nem köpködnek utána ismeretlenül úgy mint a magyarok, nem csoda hogy nem szívesen jön vissza. Amikor “meghízott” és volt egy bizonyos sport illustrated képe megneztem a komment szekciót és CSAK a magyarok szidták hogy dagadt. Ez a nép. Gratulalok. Persze szép nevek Szentgyörgyi Albert stb de kicsit gondolkozzatok már hogy a mai világban melyik külföldi ember ismeri őt vagy a Palvint. Inkább örülni kene mert amúgy a legtöbb ember azt sem tudja hogy létezik egyáltalán olyan ország mint Magyarország, szánalmas ez a sok negatív ki ha én nem köpködés amikor a magyar többség a töredékét sem képes megkeresni annak a pénznek amit ő összehozott.

“Az a szerencséje hogy bejött a plussz size a VS-be”

És? Talán az volt a jó amikor kiéhezett anorexiások mentek a kifutón akiket kb a kórházból szedtek össze begyogyszerezve vagy mi? A magyar átlag full igénytelen és még a testük sem jobb mint neki.

Ez a magyar gondolkozás ami egyszerűen undorító.

2021. márc. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!