Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 50+os hírességek akik még...

50+os hírességek akik még egész jó formában vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy látom a többség addigra le van amortizálva, ami nem csoda, 50 év mégis elég sok már, tudtok olyan 50 év feletti hírességeket (színésznő, énekesnő) mondani akik még vállalhatóan vagy egyenesen szexin néznek ki? Főleg külföldi érdekel.

2021. márc. 17. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sandra Bullock

Salma Hayek

2021. márc. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Liz Hurley

Jennifer Lopez

Madonna

2021. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sophie Marceau

Monica Bellucci

Sofia Vergara (bár ő idén még “csak” 49)

Melina Kanakaredes

Én szeretnék 50 körül úgy kinézni mint ezek a nők

Amúgy szerintem a legfontosabb lenne méltósággal viselni a kort, és elviselni az öregedést. Nekem hitelesebb és szebb is egy 70+os Meryl Streep, aki valljuk be sosem volt egy kimondott Barbie szépségű nő, mint egy sorozat kedvéért kb 20 éves kori önmagává plasztikázott 83 éves Jane Fonda.

2021. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akik ittak, kábítószereztek, azok leamortizálódnak, de egyébként az 50 év egy jó középkor, akkor még nem szabadna rosszul kinéznie egy embernek, főleg, ha sportolt is élete során.
2021. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cate Blanchett
2021. márc. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rubint Réka
2021. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!