Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van Bochkor Gábor a...

Miért van Bochkor Gábor a műsorában szájkosárban, amikor már átesett a koronavíruson?

Figyelt kérdés
A vendégein nem volt, de rajta igen. De ennek mi értelme, ha már egyszer átesett a covidon? Mennyit fizetnek neki ezért, hogy reklámozza?

2021. ápr. 4. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hátha befogja a pofáját néha.
2021. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
1-es ez jó volt👍Biztos elővigyázatos vagy mit tudom én.Lehet attól tart hogy hiába esett át rajta akkor is ő egy tünetmentes terjesztő😉
2021. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Az első ilyen adás alkalmával mondta el, hogy az elmúlt időszakban az ATV-s kollégái között egyre inkább felütötte fejét a COVID, a vezetőség pedig úgy döntött, hogy a műsorvezetők/vezető arcok számára kötelezővé teszik a maszk használatát (ezzel is példát mutatva, óvják egymást, stb.)

A vendégeket pedig azért nem kötelezik a maszkviselésre, mert minden ilyen felvételt megelőz egy COVID teszt, annak negatív eredménye esetén pedig a vendégre bízzák, hogy visel-e maszkot vagy sem a felvétel idejére.

2021. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3: Példát mutatva arra, hogyan tegyük tünkre az immunrendszerünk.

Tehát beismeri, hogy a maszknak semmi értelme, csak sunyi módon így reklámozák a szájkosárhordást.

2021. ápr. 7. 09:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 4-es csak vége lesz már ennek a cirkusznak az oltásokkal,maszkokkal és lezárásokkal együtt?!Nem tart örökké semmi sem.Én se szívesen hordom a szájkosarat elhiheted.....
2021. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
2-es voltam
2021. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hogy reklámozza a csodarongyot
2021. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
88%
Mivel Andrea bugyijából készült. Nosztalgia.
2021. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!