Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Arnold Schwarzenegger, Sylvest...

Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone vagy Dolph Lundgren a jobb színész?

Figyelt kérdés
Kezdek kifogyni.

2021. ápr. 7. 09:20
A kérdező szavazást indított:
Sylvester Stallone
Arnold Schwarzenegger
Dolph Lundgren
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sylvester Stallone
2021. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Rothadó Narancs ***** válasza:
89%

Don "The Dragon" Wilson

Lorenzo Lamas

Gary Daniels

Michael Dudikoff

David Bradley

Olivier Gruner

Sammo Hung

2021. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem hogy komolyan kell vennünk a kérdést, sajna ha más írna ki már komolyan hasonlót, azt is biztos hogy trollkodásnak venné mindenki miatta.
2021. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sylvester Stallone
2021. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
egyedül a magyarázat mentheti még a szavazást, hogy a kérdező miért nyitotta meg. kár, hogy ez lett belőle, de idő kell neki mig elfelejtődik h volt itt 1 szerencsétlen alak
2021. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy nem tűnt még el, a hétvégén pl egyszerre repólt 3-4 profilja is, de újraregelt azóta többször is.


Szerintem a elgtisztább az elnne, hogy nem csak a profiljait, hanem a kiírt kérdéseit is törölni, független attól, hogy nagyon konkrétan nem sért szabályt maga a kérdés, csak ha tudjuk hogy trollkodásból írta ki, de szóval ha a kérdései is eltünnének, akkor ténylegesen totál fölöslegesen irogatja, aztán egyszer csak ráunna talán.

2021. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Most én ezt amúgy nem értem, én nem a troll/kérdező vagyok (akár IP-címet is ellenőrizhettek ha akartok), de komolyan érdekelne hogy amúgy ezekkel a kérdésekkel mi a gond? Mármint azon túl hogy zavar titeket, oké de akkor nem kell megnyitni és kész. Engem például ebben a kategóriában sokkalta jobban zavar az idióta trash youtube videósokról meg influenszerekről kiírt napi 200 értelmetlen és érdektelen kérdés, ezek legalább tényleg sztárokról szólnak. Amíg a szabályzat nem tiltja expliciten (és hát mivel épp a tavalyi oldalfrissítéssel vezették be a szavazást, így nem hinném hogy tiltaná), addig felesleges ezen háborogni, nem kell megnyitni és kész ha zavar.

Amúgy pl. én is írtam már ki hasonló szavazós kérdést (még ha nem is ilyen mennyiségben), csak ott színésznők voltak a téma, szóval még az se biztos hogy ugyanaz az ember ír ki minden ilyen kérdést, lehet pont egy ártatlan ember legelső kérdésénél trollozzátok őt le.

2021. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

abból indulok ki hogy, egyoldalúság és gondolj bele ha rajta kívül még bejönne 1-2 ilyen tag spammelni, hogy nézne ki az oldal. még nekem lenne nehezebb, ha komoly kérdésre szeretnék válaszolni ezek között. ha szabályok engedik is is, ezért ugyanúgy le lehet írni a kritikát ezzel kapcs és vennie kell azt a kérdezően.

amikor arra se vette a fáradságot, formálisan rendben legyen a "kérdése" "kommentje" akkor törölve lett. többszöri visszaesés után se értette meg, miért nem való neki az oldal és segítettünk neki, hol keresse magában a hibát (hangsúly:hol)

kérdéseire könnyen rá lehet ismerni: forma, időpont, címszavak, esetleges megjegyzések/kommentek terén és nem is próbálta magát beállítani úgy, mintha egy másik kérdező lenne. tehát ha mégis alaptalan a vádaskodás és azt a kommentelője jelzi, kifejti ahogy te is tetted. ezt viszont nem láttuk, hogy érdemben kifejtette volna véleményét, gondolatait. így viszont nem lehet és okunk van fellépni a jelenség ellen (fontos hogy ne a személye legyen első helyen)

(személyes tapasztalatból tudom h miattam kiírt egy kérdést, amit azóta töröltek is a moderátorok. screenshot-om van, ha érdekel)

2021. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

7

csatlaokozom!


3, 6, 8 - Nem ismerem az előtörténetet, de észrevehetnétek, hogy itt épp ti adjátok a hozzászólások felét, teljesen off szövegekkel. Ha szerintetek troll, ne etessétek!


Én csak ezt a kérdést látom, és semmivel sem értelmetlenebb mint a nagy átlag itt a GYIK-on. Ráadásul teljesen passzol kategóriájába - a bulvárba.



Ha nem bírjátok a bulvárt, ne nézzétek. Ha a filmes témák érdekelnek és ezért kapjátok, akkor:

1. lépjetek tovább

2. írjatok az oldal üzemeltetőjének, hogy a "kedvenc témák" szűrő mellé lehessen választani negatív szűrőket is, amivel a kedvencek közül kiszűrhetitek, azt ami ennyire idegesít bennetek.

2021. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Stallone néz ki a legjobban, szóval ő.
2021. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!