Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sziámival mi a probléma?

Sziámival mi a probléma?

Figyelt kérdés
néha belefutok 1-1 kommentbe ahol dühödt hangnemben küldenék őt böribe, fel a marsra és hasonlók. sehol nem láttam indoklást aminek köszönheti az kritikusait

2021. ápr. 8. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen nagy rajongó voltam, sokat jelentett nekem a zenéje és a szövegei, de mostanra kiégett belőle a tehetség és az ihletettség.

A zenekar is szélnek ment, hol vannak már a régi jó koncertek ahol még 3 fúvós is volt...


A legutolsó Sziámi koncert amin voltam rettentő pocsék, unalmas, és hangulat nélküli volt, az egészen az érződött, hogy már csak a pénzért csinálja.

A Malacka és a Tahó volt az előzenekar, ezerszer nagyobb showt csaptak.


De ez már pár éve így megy, ez csak az utolsó csepp volt a pohárban. Többet nem hiszem, hogy megyek a koncertjére. De a régi albumokat a mai napig rendszeresen hallgatom.


A böribe küldést nem tudom mi lehet.

2021. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán ezért [link]
2022. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!