Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lee van Cleef, Clint Eastwood...

Lee van Cleef, Clint Eastwood vagy Eli Wallach a jobb színész?

Figyelt kérdés
A troll kommentektől kíméljetek (spammolsz, spammelsz és társaira, "annak gondollak, aki nem vagy, mert téveszméim vannak" véleményekre rögtön megy a jelentés), komoly válaszokat várok. Olyan színészeket válogatok össze, akik kb. azonos korban és hasonló műfajban játszottak/váltak híressé, úgyhogy lécci, a mentális és szellemileg sérült embereknek ha ez sérti az önérzetét és esetleg mást látnak bele, ami a valóságtól eltér, az lépjen tovább más kérdésre. Köszi!

2021. ápr. 12. 19:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Számomra Clint Eastwood
2021. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Eli Wallach
2021. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Clint..de arcból vegyél vissza már. kösz
2021. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
igen, ugyanezt kértem én is. köszi, hogy elolvastad.
2021. ápr. 12. 20:58
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Clint Eastwood

2. Eli Wallach

3. Lee van Cleef

Nem csak azért, mert a Jó, a Rossz és a Csúf című filmben ez volt a "szimpátia-rangsor", hanem mert a színészi életpályájuk alapján is ez az eredmény jön ki.

2021. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére,hogy Clint az egyik legszimpatikusabb színész/rendező és lassan 100 évesen is keményebb és "cool-abb" mint a mai akciósztárok összesen,Ő egy percig sem vitatná Eli Wallach nagyságát,ugyanis közismerten rajongott érte és tisztelte.
2021. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Eli Wallach
2021. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
ne jatszd el az ártatlant kérdező. szépen hazavágtad a válaszadási kedvet tevékenységeddel. legutóbbi néhány kérdésedre én adtam választ egyedül olyan semmilyen és nem ilyen volt. tudom mire reagálok és felteszem el tudod fogadni végre az igazat.
2021. ápr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ne állítsd be magad válaszadónak, kedves troll.
2021. ápr. 13. 09:38
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

erről eszembe jutott egy Piton idézet: van merszed a saját átkomat használni ellenem?

tanultál, de saját károdra építed azt. ebből tovbábbra se fogsz kijönni jól. elhiheted

2021. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!