Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lee van Cleef, Clint Eastwood...

Lee van Cleef, Clint Eastwood vagy Eli Wallach a jobb színész?

Figyelt kérdés
A troll kommentektől kíméljetek (spammolsz, spammelsz és társaira, "annak gondollak, aki nem vagy, mert téveszméim vannak" véleményekre rögtön megy a jelentés), komoly válaszokat várok. Olyan színészeket válogatok össze, akik kb. azonos korban és hasonló műfajban játszottak/váltak híressé, úgyhogy lécci, a mentális és szellemileg sérült embereknek ha ez sérti az önérzetét és esetleg mást látnak bele, ami a valóságtól eltér, az lépjen tovább más kérdésre. Köszi!

2021. ápr. 12. 19:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

nem tudom elfogadni a vádakat


ad.1:

ha tudod, hogy igazad van, miért kellett kiírnod a szavazásod? nem kioktatásból, de a passzivitásod korlátoz téged igazadban, amit elfelejtettél kiadni.

2. nem értem, miért nem adtál érdemben reakciót a vádaknál. ott helyben eldőlt volna, hogy másmilyen vagy mint az a egyén, aki felszántotta előtted a jóízlést. mint mondhatnék, rosszkor és rossz időben kezdted el ezeket a kérdéseket. hagytál volna legalább időt, vagy másképp adagolva...mittomén. érted

3.ne gondold h téveszméim vannak. gondosan figyeltem az eseményeket, tudom mit miért írok le.

4. egy vitának akkor van vége ha nincs mondanivalóm. ezt se gondold túl, hogy nem ismerem a kultúrát. azt vállalom ellenérvként h élesen fogalmazok, ahogy te tetted.


ezer bocs h benéztelek, de a frászt hoztad rám ember! ahogy irtam, bedobhattad volna előbb az üzidet (v privátba) h más is lássa itt akinek elment a kedve az oldaltól, hogy ha hasonlítasz is trollunkra, de valósággal nincs kapcsolatban. köszi. na písz

2021. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Clint Eastwood.

Színészi játék, tehetség, gyártott filmek szempontjából is túltett már a másik két színészen. A jó, a rossz és a csúf 1966-os western. Akkoriban Eastwood már nem volt kezdő, de Cleef és Wallach mellett ebihal volt. Ők akkor korban és tapasztalatban is a műfaj legendáinak számítottak. Eastwood nagyot bizonyított ezzel az alakítással, a másik kettőnek

egy újabb strigula volt.

Sokféle műfajban megállta a helyét, Piszkos Harry, Tűzróka, Célkeresztben, A szív hidjai, Véres munka.

Cleef is próbálkozott mással úgy tudom kevés sikerrel.

Clint Eastwood minden mennyiségben.

2021. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

1,Eli Wallach

2,Lee van Cleef

3,Clint Eastwood


De igazából Gian Maria Volonte is jobb színész a régi western filmekben, Clint viszont fiatalabb volt, magasabb (kivéve Cleefet) , jobbképűbb, jobban eladhatobb, na meg rá írták a "jó" szerepet, nem rossz színész ő sem, de gyengébb a többinél, nézd meg például a Pár dollárral többért, Lee Van Cleef totál lejátsza Eastwoodot.

Na de ki akar Lee Van cleef lenni kisgyerekként, vagy a kis köpcös Eli? Ennyi a titka, hogy miért Clint Eastwood lett nagyobb "brand".

2022. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!