Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lee van Cleef, Clint Eastwood...

Lee van Cleef, Clint Eastwood vagy Eli Wallach a jobb színész?

Figyelt kérdés
A troll kommentektől kíméljetek (spammolsz, spammelsz és társaira, "annak gondollak, aki nem vagy, mert téveszméim vannak" véleményekre rögtön megy a jelentés), komoly válaszokat várok. Olyan színészeket válogatok össze, akik kb. azonos korban és hasonló műfajban játszottak/váltak híressé, úgyhogy lécci, a mentális és szellemileg sérült embereknek ha ez sérti az önérzetét és esetleg mást látnak bele, ami a valóságtól eltér, az lépjen tovább más kérdésre. Köszi!

2021. ápr. 12. 19:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ismerem az idézetet, jó film, érdekes karakter. ettől függetlenül csak szerinted illik ide, de a valóságot nagyon nem jól ábrázolja. én inkább úgy írnám le (ha már HP és Piton), hogy Piton utálóinak, James Potteréknek akarata teljesült, Piton meg nem tett érte semmit, csak ölbe tett kézzel végignézte, ahogy megalázzák.
2021. ápr. 13. 10:32
 12/23 anonim ***** válasza:
nem a filozófiáját gondolom ide mögötte, csak az alapfelállást, és ezt tedd kontextusba/magadhoz. te is tudod és azok is akik nézték mit műveltél itt
2021. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
értem mire gondolsz, attól még tartom magam ahhoz, amit előzőleg írtam. meg ahhoz, amit a zárójeles részben írtam a kérdés alatt. gondolom nem véletlen reagáltál rá, hisz ha nem nekem lenne igazam, nem éreznéd szükségét. ettől függetlenül nyugodtan meglelheted a lelkibékédet, a moderátorok neked adtak igazat.
2021. ápr. 13. 10:46
 14/23 A kérdező kommentje:
vagyis nem, mert csak a spammolós kérdést törölték, valakinek az sértette az önérzetét, a színészes kérdéseknél ők se látták okát a törlésnek. :) szóval a spammelés/off-topic akkor sem az én oldalamról valósult meg, és most sem.
2021. ápr. 13. 10:55
 15/23 anonim ***** válasza:
erre is azért reagáltam, mert nem fogadod el, hogy hibáztál akkor a spammeléssel. ezért is hoztam fel most véleményem h nem lesz előnyödre az igazad itt.
2021. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
szerintem meg azért, mert magadra ismertél a zárójeles részben. ami nem valósult meg, azt sajnálom, de nem tudom elfogadni, ha rám is akarod erőszakolni, hogy ez történt.
2021. ápr. 13. 11:05
 17/23 anonim ***** válasza:
szemérmesen kerülöd a problémád, ha ittvoltál tudod h kérdéseid mellett szavazásaid, kommentjeid is törölve voltak. nem erőszakolom a nézeteim rád. továbbra is azt a kritikát kapod ami hasznos lehet jövőre nézve. rajtad áll persze fogadod e
2021. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


szerintem kritikát felesleges megfogalmaznia olyannak, aki nincs tisztában a spam jelentésével. ásd bele magad jobban a témába, utána keress olyan kérdést, amibe ilyen szempontból bele lehet kötni, mert láthatod, hogy a kérdések ugyanúgy megmaradtak.


számodra a cél továbbra is ugyanaz, mint a többi ilyen típusú kérdésnél: minél több off-topic választ és reakciót gyártani, valamint belekényszeríteni a kérdezőt abba a helyzetbe, hogy ezt vele párban csinálja, ha meg kap egy szarkasztikus megjegyzést és külön erre vonatkozóan egy kérdést, rögtön kihátrál és fut a moderátorokhoz. megjegyzem: a te "válaszaid" még mindig azért vannak itt (és a többi kérdésnél is), mert nem jelentettem. nem azért, mert a moderátorok neked adnak igazat, hanem azért, mert én így akarom.

2021. ápr. 13. 11:36
 19/23 anonim ***** válasza:

tisztában vagyok a spam fogalommal és te szépen képviseled a szabályos spam-et. ezt unjuk sokan itt és szóvátettük volt h nem sikerült és

most hogyan linkeljem a törölt kérdéseid, ha nincsenek? bajban vagyok

és felteszem ezt a kérdésed is szavazásra bocsátottad volna, ha épp nem vonták volna meg a jogot a modik korábban. igazam van?


a reakciód meg egy politikus stílusával ér fel, úgy terelsz meg próbálod a számba adni gondolataid. nem hátráltam ki a megjegyzésből. előzménye is volt neki, utána reagáltam is rá és nem kaptam választ. azt ebből levonod, hogy nem vagyok korrekt. nettó hazugság, de köszi h ezt is megtudhattam.

és rendes tőled h hagytad nekem, nekünk, hogy milyen kellemetlen alak vagy.

2021. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

nem, sajnos nem vagy tisztában vele, továbbra sem.


a törölt kérdések, amikre te gondolsz, azokat egy másik személy fogalmazta meg, akinek ti hisztek engem, meg valami Petra Frey-es alaknak, ezt azóta se tudtam hová tenni, csak arra tudok tippelni, hogy téveszméi vannak egyeseknek. fogalmam sincs, hogy az az ember, akinek te vagy más hisz az milyen lehetett, írt-e, vagy hogy ilyen volt e a stílusa, de megnyugtatlak (bár tudom, én ehhez kevés vagyok, és nem is áll szándékomban több lenni, vagy ezen segíteni és kinevezni magam önkényesen pszichiáternek), hogy nem én vagyok az.


"és felteszem ezt a kérdésed is szavazásra bocsátottad volna, ha épp nem vonták volna meg a jogot a modik korábban. igazam van?" ebben igazad van! :)


nincs itt szó semmi terelésről, a kérdések, amikre te azt írtad, hogy törölve lettek, azok ott vannak ugyanúgy. javaslom, hogy kezeltesd magad, mert ilyen mentális állapotban nem lesz hosszúpályafutásod és rugalmas, stabil életed (persze, ha csak nem megjátszod magad és a valóságban normális vagy, de ezt nehezen tudom elképzelni ezek után).


hidd el, nekem sem kellemes egy hazug emberrel vitatkozni, és még képzeld el azt, hogy annak a tudatában kell leélnem az életem, hogy egy ilyen pozitív tulajdonságokkal rendelkező ember miatt került korlátozásra a profilom (de ne érezd magad különlegesnek, te csak a szög voltál a koporsóba). de ami számomra a legelszomorítóbb, és ami még nyilvánvalóbbá teszi, hogy komoly gondok vannak nálad fejben, hogy nem vagy tudatában annak, hogy téveszméid vannak (még egyszer hangsúlyozom, nem tudom ,hogy rájátszol-e, vagy tényleg baj van). ennek a vitának már végképp semmi értelmét nem látom, a te részeden meg azt látom, hogy te akarod az utolsó szót, úgyhogy nyugodtan élj a lehetőséggel.


a HP-Pitonos hasonlat már meg se állja a helyét egyébként, inkább Radnóti Miklós Hatodik eclogájából jutott eszembe egy részlet, az körülírja a személyiséged:


"s míg balhitekben hitt s tajtékzott téveteg, befonták életét vad kényszerképzetek"

2021. ápr. 13. 12:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!