Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem nézék sokan Herbyt? ...

Miért nem nézék sokan Herbyt? Mi törtènhetett?

Figyelt kérdés

Már régóta nem nézem

De ma megláttam a nézetségét 216 ezer feliratkozóval alig nézik meg 1000 - en a videóid



2021. ápr. 19. 17:51
1 2
 11/19 anonim válasza:
90%
Mert abból áll ki a csatornája hogy csekkeket mutogat, és hogy mennyi pénze maradt. Le hord mindenkit aki véleményt nyílvánit a csatornáján bannt kap és legalább 5 percig beszél róla hogy hogy lehet valaki ilyen agyhalott, fogatlan és gyári munkás. Ha szeretne valamit nem megveszi hanem beszél róla legalább 3 videóban mint pl a furó.
2021. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát igen egy szóval egy idióta
2021. ápr. 19. 18:28
 13/19 A kérdező kommentje:
Idióta tartalmak
2021. ápr. 19. 18:30
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Régen kb 2013-2015 között én is néztem, akkor még újdonság volt YouTube-on. Azóta nem igazán fejlődött, sőt... Szerintem mióta eljött Székesfehérvárról mégjobban lecsúszott. Néha visszanézek rá, hogy mi van vele, de egyszerűen már a címük meg az indexképük alapján annyira érdektelenek a videók, hogy el sem indítom őket. Ráadásul a hülyeségeivel leépíti még a maradék nézőit is. Én is akkor iratkoztam le róla, mikor bejelentette, hogy nem pánik beteg, az erről szóló videói Humor kategóriába voltak feltöltve és hülye, aki nem érti az iróniát.


Szóval röviden, eléggé lecsúszott, de még a régi önmagával sem ütné meg a mai ingerküszöböt.

2021. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerű: KIÉGETT!
2021. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%
MErt az egy idióta.
2021. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűen kifulladt a csatornája, ennyi.


Tavaly néztem először, pár hétig érdekes volt (amiben közrejátszott az is, hogy Sümeg szép hely), hogy vki így él, aztán meguntam.


Az a csávó a trash youtuberek legalja : sétál, eszik, iszik, játszik, dug. Gyakorlatilag az alapszükségleteknek él.

Ráadásul butább, mint az átlag, mégis okosnak hiszi magát.

2021. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%
Régen voltak jó sorozatai, szopatta a nézőit, oda vissza, rengeteg f&szságot megcsinált, meg volt egy jó hangulata a videóinak míg Fehérváron lakott. 17ben elköltözött, azóta 0, megmaradtak a semmitmondo vlogok sokkal semmilyenebb verzioban, mivel elete sincs az embernek egyaltalan, mirol csinalna,befordult onmagaba es 'megtért'.. Ha ugyanazt csinálná mint régen, legnagyobb lenne még mindig. Tiktokon van egy kamuprofil róla ahova a régi videóiból raknak fel részleteket, es kb nagyobb nézettségek vannak rajtuk mint az eredetin. Herby Peep 🤞
2021. ápr. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben!
2021. ápr. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!