Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért gondolják sokan Palvin...

Miért gondolják sokan Palvin Barbaráról, hogy átlagos?

Figyelt kérdés
Tudom egy kicsit túlértékelt, de szerintem mégis átlagon felüli, mégha a modellkedéshez nem elég magas. Vannak akik szerint még csúnya is. Szerintem ez egy meredek kijelentés. :D

2021. márc. 31. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Jól kezdted a mondatot...túlértékelt. Teljesen átlagos a feje is. Sokan azt mondják ronda,de sokak szerint szép. Ízlések és pofonok
2021. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Kinek mi/ki jön be. Én nem látok benne semmi különlegeset, teljesen átlagos csaj, sőt nálunk a gyárban vannak nála klasszisokkal jobb egyszerű munkás nők.
2021. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Túlértékelt. Nálunk ilyen szép lány elég sok van. Szerencséje volt, időben felkarolták és befutott.
2021. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Mert átlagos, nincs benne semmi olyan amire főleg, ha az utcán elmegy melletted smink nélkül - erre már nem sok esély van, mert a wc-re is sminkben megy - nem nagyon tűnne fel senkinek, hogy húha, micsoda szépség stb.


Szerencséje volt, jókor volt jó helyen, miután megvolt a kezdő löket, úgymond a kinézet már másodlagossá vált, mert lett neve, és ez az ami számít.

2021. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
44%
Az arca szép, de a feneke nagyon formátlan, kifejezetten rossz. Nagyon kéne sportolnia. A kettő együtt adja azt a bizonyos átlagot. Az ember az utcán lát egy nap 10 formásabbat.
2021. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Azért mondanak rá ennyire különböző véleményeket, mert a szépség még mindig szubjektív.

Csak a csőlátású, egyéniség nélküli divatb*zikat és a tiniket lehet megvesztegetni/átverni azzal az egyoldalú ideállal, amit a média a retinánkba akar égetni. Hogy csak bizonyos arctípusú/testalkatú/magasságú embereket társunk szépnek, de ez nem így van.

2021. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Mert vannak nála ezerszer szebb nők, a híres és nem híres nők közt egyaránt, akik még sincsenek ennyire túlsztárolva. Sima átlagosan szép lány, de semmi több, ezer meg ezer ilyen járkál naponta az utcákon.
2021. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

Mert jó fikázni, főleg hogy magyar. Mi magyarok szeretjük fikázni azokat a magyarokat akik sikeresebbek nálunk.

A szépség szubjektív (szóval nincs azzal semmi baj ha valakinek nem tetszik annyira), de aki azt mondja, hogy Palvin átlagos (meg hogy aZ uTcÁn SoKkaL SzEbBeK VaNnAk) az hülye, már bocs...

2021. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok kijelented, hogy a szépség szubjektív, utána meg lehülyézed azokat akik azt merik mondani, hogy vannak akár az utcán szebbek nála.

Elég nagy öngól.

2021. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Tisztában vagyok vele, hogy a szépség szubjektív, csak egy kicsit csodálkozom, hogy sokan átlagosnak tartják. De az, hogy csúnya lenne, az tényleg egy érdekes kijelentés, ezt lányként mondom. Ahol pedig én járkálok nem igen látok olyan lányokat (mert ugye a szépség szubjektív) akik szebbek lennének nála. :/
2021. ápr. 1. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!