Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki minden idők legtehetségeseb...

Ki minden idők legtehetségesebb, legalulértékeletebb, legtehetségtelenebb, legtúlértékeltebb zenésze? Ki az, akire a legjobban felnéztek? Ki a legjobb és legrosszabb példa a fiatalonak?

Figyelt kérdés

Na szóval, nekem...


Leghetségesebb: Rengeteg van, inkább régebbi zenészeket mondanék, rock műfajból, de most nem tudnék egyet se kiemelni. Mostaniak közül George Ezra meg Ed Sheeran.


Legalulértékeltebb: George Ezra és Joss Stone. Nagyon jó hangjuk van, egyediek, mégsem olyan ismertek.


Legtehetségtelenebb: Magyar példákat nem említek, mert nem olyan ismertek. Egyébként William Shatnernél rosszabbat nem hallottam. Az az ember csak többnyire beszél, énekhangja szörnyű. Saját dalszöveget meg nem tud írni.


Legtúlértékeltebb: Olivia Rodrigo, Billie Eilish, Harry Styles, Dua Lipa, Ava Max. Nem olyan jók, amilyennek mondják őket. Jó, lehet Billie kivételével ezek jó énekesek, de tök tucat mind akkoris.


Legjobban felnézek: Az David Bowie. Sok újat tudott felmutatni, tehetséges művész volt, rengeteg műfajban maradandót alakotott. Emellett nagyon szerény volt.


Legjobb példa: Talán Lady GaGa, Beyoncé, Bon Jovi, Selena Gomez. Meg pár olyan sztár, aki botránymentes.


Legrosszabb példa: Justin Bieber és az összes hasonló, tehetségtelen tinib*zi (illetve már nem tini, de vannak tizenéves utódai).



2021. márc. 17. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én egyszerűen csak élvezni szoktam a zenét.
2021. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legtehetségesebb: Sia. Nagyon sok befutó slágert írt nagy előadóknak és ő maga is egy nagyon jó énekesnő.

Legalulértékeltebb: Na ez jó kérdés. Talán Shaggy. Bár ő azért ismert, de sosem futott be annyira mint a többi mainstream reggae zenész, pedig egyből felismerem a hangját.

Legtehetségtelenebb: na ebből azért van bőven, de ha azok közül választanék akiket szeretek, akkor Katy Perry. Olyan mintha nem jönne ki a hang rendesen a torkán.

Legtúréltékeltebb: egyértelműen most Billie Eilish, de ebből is lehetne egy listát készíteni.

Legjobban felnézek: Rihanna. Azért mert több mint 10 évig top listás dalai voltak, határozott nő, ízléses a stílusa és még divatcége is van. Ő maga a siker.

Legjobb példa: Talán Beyoncé. Végülis jó dolgokról énekel, csinos, férjezett és anyuka is mellette.

Legrosszabb példa: Justin Bieber és Miley Cyrus.

2021. márc. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, én is, bár attól még észreveszem, hogy valaki tehetséges vagy tehetségtelen. De mindegy.


2-es teljes mértékben egyet értek, bár Katynek jó hangja van szerintem (bár nem szeretem, nem szimpatikus), meg néhány jó dala is van. Tudom, van AZ A HÍRES KONCERTFELVÉTEL róla, de bárkinek elmehet a a hangja.

2021. márc. 18. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a koncertfelvételt még nem láttam. Csak az éneklése alapján nekem ilyen erőltetettnek hangzik. De tényleg jó számai vannak.
2021. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Legtehetségesebb: Paul McCartney

Legalulértékeltebb: Sandie Jones

Legtehetségtelenebb: Luis Fonsi

Legtúlértékeltebb: Freddie Mercury

Legjobban felnézek rá: Brian Wilson

Legjobb példa: Dolák-saly Róbert

Legrosszabb példa: Michael Jackson

2021. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legtehetségesebb:Szörényi Levente

Legalulértékeltebb:Karen Carpenter

Legtehetségtelenebb:6IX9INE

Legtúlértékeltebb:Nicki Minaj

Legjobban felnézek rá:Brian May

Legjobb példa:Ludwig van Beethoven

Legrosszabb példa:Billie Eilish

2021. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!