Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Amberlynn Reidnek van esélye...

Amberlynn Reidnek van esélye valaha lefogyni?

Figyelt kérdés

*Remélem jó kategória*Sose láttam róla még magyar kérdést.

Lényeg hogy Amberlynn Reid egy fogyókúra/diéta youtuber aki pályafutása megkezdete óta duplájára hízott és manapság kb 240 kg.Mindig elkezd valami új fogyókúra programot majd kb 2 hét múlva abbahagyja valami tákolt indok miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=2PiCrFqLuco

https://www.youtube.com/watch?v=yGDoZa5Gc38



2021. máj. 16. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Gyönyörű jószág, ez már bőven a vágósúly kategória. Amerikában azért vannak nem kevesen hozzá hasonlók, ott nem számít annyira rendkívülinek ezzel a testtel. Rendesen felba$zom az agyamat ha ilyen embert látok. Itt van egy fiatal nő, akinek megvan minden végtagja, szellemileg ép, tehát semmilyen fogyatékossága, vele született betegsége nincs és mégis ezt teszi magával. Szép arca lehetne, egészséges, vonzó teste, boldog párkapcsolata, ezernyi módon élvezhetné az életet, de ő a zabálást választja, tönkretéve ezzel az egész életét. Ez egyszerre szomorú és dühítő. Ez a nő önként nemet mondott mindarra a sok lehetőségre amit tartogatna számára a sors. Sokan akik például egy balesetben megnyomorodtak, lerokkantak, végig küzdik, harcolják az éveiket, hogy az életük csak egy kicsit is hasonlíthasson a normálisra. Ez meg jó úton halad afelé hogy halálra zabálja magát. Talán egy gyomorszűkítő műtét segíthetne rajta, viszont erről a súlyról már nem lehet büntetlenül lejönni. Ha le is fogy, a bőre lógni fog rajta, plasztikai műtétek sora várna rá, az eredmény pedig úgysem lenne tökéletes. Magától nem fog lefogyni mert már teljesen szét van cseszve a hormonrendszere, ha veszít is a súlyából ideiglenesen azt duplán vissza fogja hízni ahogyan eddig is. Elrettentő példaként szolgálhat másoknak. Nagyjából ennyi értelme van az életének.
2021. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha felajánlanak neki jó sok pénzt hogy lefogyasztják egy saját műsor keretén belül biztos belemegy. Amerikában ezek mennek nagyon. Honey boo boo anyját is hogy megcsinálták azért ahhoz képest amilyen vot
2021. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 tudnál róla képet küldeni?
2021. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

első: lelettél szavazva itt nagyon, de részben egyetértek veled.Viszont azt is látni kell hogy ezt az állapotot valami súlyos mentális/lelki probléma okozhatja.Haragszok Amberlynnre én is mert minden forrása meglehetne hogy 180 fokos fordulatot vehessen az élete.Akár egy ilyen beköltözős fogyókúra központba is elmehetne de nem teszi.Ez mind a fejében dől el, ami nagyon szomorú mert állapotát elnézve mindjárt meghal.

Esetleg elmehetne az arany sztetoszkópos férfi műsorába is mert már ott is láttam csodákat.

2021. máj. 17. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már kb. 2 éve nézem őt, de ez a nő soha nem fog lefogyni...
2022. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyedül szerintem nincs esélye, segítség kéne neki, amit meg nem akar. De amúgy meg tényleg, folyton csak ismétlődnek a dolgok. Fogy, hízik, fogy, hízik. Pl. előző év 2. felében ledobott 27 kg-t, aztán november óta hízott is még, aztán most tart ott újra, ahol novemberben. Szóval nem halad, amit lead, azt is visszaszedi. Ez egy örökös körforgás nála. Meg hány éve is kezdte a csatornát? 8 éve? Azóta pedig hízott vagy 80 kg-t vagy mennyit, fogalmam sincs. Meg most volt egy videója, aminek alapból az a címe, hogy több mint 5000 kalóriát evett aznap. Na, abban a videóban olyan boldognak tűnik a folytonos evés közben... Szóval nem tudom, szerintem egyedül nem, neki segítség kell, mert ő folyton csak újabb és újabb köröket fut ezzel a "fogyok, hízok" dologgal.
2022. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a volt barátnői is adták alá a lovat.Főleg a Destiny, mellette indult meg igazán Amber hízása.

7:Gooorl, it was the binge monster,We're a bunch of lahs, that dont understand nutrition like she do.

2022. febr. 28. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!