Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harry hercegék miért nevezték...

Harry hercegék miért nevezték el a királynő becenevén a lányukat? Vajon mit érez a család többi tagja?

Figyelt kérdés

Ha nem lett volna az Amerikába költözés, és az interjúk Fülöp herceg betegsége idején, meg közvetlenül a halála után - akkor ez egy kedves gesztus lenne.

De jelenleg inkább olyan érzésem van tőle, hogy "nem tagadhattok ki minket, mi is a családhoz tartozunk"... csak én gondolom, hogy a királyi család többi tagját ez a névadás kellemetlenül érintheti? Pláne ha Harry tovább folytatja a kitárulkozást?



2021. jún. 6. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aztmondta nincsenek rosszba a nagyanyjával. Ők tudják hogy vannak nem kell mindent elhinni a médiának
2021. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, tutira nem csinálnak belőle ügyet. De azért ez ebben a helyzetben fura nem?
2021. jún. 6. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem amúgy. Mindenhol azt hangoztatja harry hogy tök jóban vannak nincs semmi gáz köztük ezáltal ezt meg is erősítette hogy még a kislányát is a nagymamájáról nevezte el akkor biztos minden jó
2021. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szokás egyeztetni a királynővel a neveket illetően (nem az "engedélye" kell, de ki szokták kérni a véleményét). Mivel beszélő viszonyban vannak, ezért nehezemre esik elképzelni, hogy pont egy ilyen személyes jelentésű névről ne kérdezték volna meg. Emellett évekig tartotta magát az a szóbeszéd, hogy Harry a királynő kedvenc unokája, mert nagyon közeli a kapcsolatuk. Az, hogy most épp mit ír erről a nagyon gyakran amúgy is undorító stílusban cikkező brit sajtó, megint más kérdés, de úgysem tudjuk meg az igazat.

A család többi tagjának a véleménye engem személy szerint nem érdekelne hasonló helyzetben, és szerintem Harry-éket sem foglalkoztatja különösebben.

Ráadásul elég nagy hagyománya van a családtagok utáni elnevezésnek, és a királyi család majdnem minden női tagja viseli az Elizabeth nevet második vagy harmadik névként. Például Anna hercegnő, a ő lánya, Zara és az egyik unokája, Lena, Beatrix hercegnő, Lady Louise Windsor és Sarolta hercegnő is. A Lili név (amit bejelentettek becenévnek) pedig önállóan is létezik, így nem látok benne semmi kivetnivalót, legalább "feldobták" kicsit az Elizabeth nevet.

2021. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!