Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem furcsa Eminem?

Csak szerintem furcsa Eminem?

Figyelt kérdés

Amikor gyerek voltam, oda voltam érte. Szívdöglesztő volt és ha a régi képeket nézem ugyan ezt érzem. Ha a régi zenéit hallgatom megtalálom benne Eminemet, az a hang igazán egyedi volt, az a stílus. Maga az az Eminem érzés. Nem tudom jobban megfogalmazni. A mai Eminem zenékben számomra egy tömeg csávó szerepel aki beolvad a többiek közé és Eminem, mint tudjuk nem igazán ezen a pályán járt.


[link]


Egyszercsak visszavonult "eltűnt" és mióta visszatért nem is ismerném fel, ha nem lenne a képek mellett a neve, azóta még a bőrszine is más, a tekintete...A hang csak hasonlít, külsőre pedig egy teljesen más embert látok. Esküszöm nektek kb. 10 évvel később még a szeme sem áll jól.


[link]


Mintha a régi és az új képek össze lennének keverve 2005 után... De minden előtte lévő képen sokkal sokkal jobban néz ki. Nem igazán kajálom meg, hogy a nagy rap Isten "ennyire vitte csak."

Szerintem az igazi Eminem már rég nem is létezik. Ez csak valami röhejes hasonmás lehet vagy megpróbálták klónozni vagy nem tudom.


2021. jún. 7. 23:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Öregszik b@zdki

Nem marad ugyanannyi idős senki

Csak Cher,de az más 😂

2021. jún. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagy Eminem fan voltam. A pályafutása csúcsán megalkotta Slim Shady-t, mint 2. énjét, aki gúnyolódik. Ahhoz kellett a szőke srác imidzs, ez egy szerep volt. Ez alkotta meg akkori Eminemet. Kihozta magából a maximumot minden téren Egyébként semmi más változást nem látok külső terén a stílus váltáson és az idő vasfogán kívül. Nyilván plasztikáztatja magát, meg már 40 éves is bőven elmúlott. A visszatérése után (2009) is voltak még jó számai, aztán megint eltűnt egy kicsit de még utána is voltak jó számai és most is akad 1-2 hébe hóba. Fel kellett vennie a pop stílust valamennyire, hogy tudja folytatni a pályafutását. Gondolom fejben is sokat változott.

Senki sem maradhat egész életében a csúcson, de örüljünk, hogy még a mai napig gyárt zenét, meg hogy össze tudta szedni magát valamennyire.

2021. jún. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Rihanna, Beyoncé, Jlo, Lady Gaga, Britney, Avril de szerintem Johhny Deep sem változott (pedig nagy piás)... Vasember, farkasember, Madonna, Tina Turner, Jennifer Aniston, Angelina Jolie, a szex és newyork szereplői is ugyan úgy néznek ki, mint amikor én gyerek voltam (23 vagyok).

Morgan Freeman, Stalonne, Brad Pitt az akiken látszik, hogy öregednek ( utóbbi elvileg szeret is inni)...

A vígjátékok ikonjai ők (számomra).. mint Owen Wilson, Adam Sandler, Cameron Diaz, Julia Roberts, Sandra Bullock, Ann Hathaway, Nicole Kidman, Martin Lawrence...stb.

Arra próbálok kilyukadni, hogy a fejforma, a tekintet, de még a bőrszín is évek óta ugyan olyan. De tudnék még sorolni másik 50 amerikai hírességet. Ha egymás mellé rakjuk a képeket nem változtak semmit. Pedig 20 évről beszélünk!

Mondjatok hasonlót, mint Eminem! 😃

Macaulay culkinról (reszkessetek betörők) most néztem képet, drogfüggő volt és szörnyen nézett ki, de a mai képein meg sem mondanám! Tisztára olyan az arca, mint amikor gyerek volt. Mintha soha nem is lett volna drogfüggő.

Hirtelen csak ők jutottak eszembe! 😂

2021. jún. 16. 15:41
 14/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat *Culkin.
2021. jún. 16. 15:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Rihanna épp, hogy elmúlott harminc ugyanmár. És minimális plasztikai kezelésnek veti csak alá magát (vagy annak se ez vitatott). Ahogyan Jennifer Aniston, Cameron Diaz, Jlo és Beyoncé is (nem véletlen, a genetikájuk is szuper). A női hírességek rengeteg sminket használnak pluszban. Angelina szerinted ugyanúgy néz ki? Csont sovány, le van sápadva, az arca meg olyan mintha egy téglára ragasztottak volna két golyót. Macaulay is borzalmasan néz ki szerintem, pedig nem lenne egy csúnya srác. Hiába szedte magát össze, nem lehet mindent visszacsinálni. Én az életben is ismerek olyat, aki 20-tól 60 éves koráig szinte ugyanúgy nézett ki és utána kezdett csak el változni egy minimálisat. De itt vagyok pl én, hajszínt változtatok és már rám sem ismernek az utcán. De ha már sztárokkal példálózunk, ott van Lindsay Lohan. Nem is hasonlít magára. Madonna is sokat változott ha megnézed a fiatalkori képeit, az arcformája, a vonásai. A mostani külsejét hagyjuk inkább, nem tud méltósággal megöregedni, de biztos, hogy nem is ismerném fel élőben. Eminem meg teljesen le van fogyva ha megnézed a régi képeit, be van esve az arca. Ez is valószínű a korral jár, mert az anyja Debbie is ilyen típusú. És akkor még mellé szakállat is növesztett.
2021. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igazad van. De legalább igyekeznek 😃

Igen Angelina olyan, mint egy deszka, nem akartam elhinni...nincs feneke.

A testüket meg sem említettem, mert az arcukat néztem csak.

Azért egy bogár sofőrjét (csak innen ismerem) összehasonlítani a nagy Eminemmel bevallom furcsa számomra. 😃

2021. jún. 17. 23:38
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16 természetesen nem szakmai és emberi összahasonlításról van szó. Csak példának hoztam fel, hogy milyen förtelem lett egy dekoratív, tehetséges fiatal lányból a kábszerek meg a sok plasztika hatására. Vagy ott vannak az Olsen ikrek is. Mintha kicserélték volna az arcukat. Ehhez képest Eminem még ha sokat változott is, de messze nem néz ki borzalmasan önmagához képest. Bár valószínű, hogy nem te vagy az egyetlen aki észrevette, mert tavaly olvastam egy cikket amiben meg voltak győződve róla, hogy elrabolták az ufók és valaki mást

hoztak vissza. 😂

2021. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!