Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Max Verstappennek van gyereke?

Max Verstappennek van gyereke?

Figyelt kérdés

Ma láttam az F1 közvetítésben, hogy az a lány akivel Verstappen vagy 3 hete Monacóban csókolózott a verseny után, egy 2 éves forma kisgyereket szorongatott a díjátadónál. Nem is tudtam, Verstappennek van gyereke?

Meg a másik, hogy az a lány hány éves? Még simán azt hinném ránézésre hogy 17-18 éves, és már minimum 2 éves gyereke van? Wow.



2021. jún. 28. 00:13
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem az övé. Max barátnője Kelly Piquet Kvyat felesége volt, tőle van a gyerek.
2021. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szent ég, ez komoly? Atyám, milyen belterjes ez az F1...
2021. jún. 28. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Minden bennfentes. A színészek is egymás között házasodnak. Én zenéltem 30 évig, ott is rengeteg belső házasságot láttam, pedig csak egy helyi fúvószenekar volt.


Az idejük nagy részét egymás mellett töltik, nap mint nap, néha éveken keresztül. Nem csoda, hogy vonzalmak és szerelmek alakulnak ki köztük. Nincs ebben semmi meglepő, szerintem.

2021. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Rossz szót használtam, nem bennfentes, hanem belterjes - bocs!
2021. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kelly 17-18?😅 31 éves lesz.
2021. júl. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!