Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Leclerc szándékosan hajtott...

Leclerc szándékosan hajtott neki a falnak ?

Figyelt kérdés
Verstappen nagyon gyors volt szinte biztos megelőzte volna Leclercet, Leclerc meg a falnak megy erre piros zászló és nyer. Nagyon igazságtalan az F1, így a csalást díjazák szerintem a legjobb kéne nyerjen.

2021. máj. 22. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Első blikkre bennem is ez merült fel, hogy Leclerc is elővette a ferraris nagy elődök kétes módszereit. Viszont ha szándékos lett volna, valószínűleg sokkal profibb és kíméletesebb módon csinálta volna. Egy ilyen hibázás után elég nagy az esélye, hogy csúnyán összetörik az autó és mondjuk a váltót is cserélni kell és hátra sorolnak, vagy bármi egyebet nem sikerül jól összerakni a futamra. Akkor pedig cseszhetik a pole-t.
2021. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem volt széndékos. Ha az lenne, akkor nem így töri össze, és nem ennyire.
2021. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Bárhogy is volt egyáltalán nem érdemelte meg az első helyet, én ilyen esetben büntetném a pilótát legalább 2-3 helyel, abban az esetben ha piros zászló után a többi pilótának nics esélyük menni még legalább egy kört, hogy megdöntség az idejét, mert így valljuk be nagyon könnyű csalni.

Elhiszem, hogy nem volt szándékos, de azt már senki se tudja, hogy nem volt egyáltalán szándékában csalni, mert ő is tudta, hogy nincs esélye Versteppenel szembe és csak egy piros zászló segithet rajta, hogy nyerjen. De hát mi tegyünk, tavaly emlékszem, egy hasonló kétes Q3 után mondta, az egyik pilóta, hogy a FIA támogatja a csalást.

2021. máj. 22. 17:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Egyszerűen benne van a pakliban, hogy valaki hibázik és emiatt a pilóták egy része nem tudja befejezni az utolsó mért körét. Az, hogy speciel pont az az ember hibázott, aki korábban a leggyorsabb kört futotta, mellékes. Ugyanez lett volna, ha mondjuk Giovinazzi megy a falnak: a pilóták egy része nem tudta volna befejezni a leggyorsabb körét és Leclerc-é lett volna a pole. Eléggé visszás lenne emiatt elvenni egy korábbi, teljesen szabályos körét (tudom, hogy az IndyCar-ban így van, de szerintem ott sem fair). Én úgy kerülném el, hogy mások indokolatlanul szívjanak az egyik versenyző hibája miatt, hogy ilyen esetben öt perccel meghosszabbítanám az időmérőt.
2021. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem volt szándékos, látszott hogy túl közel ment a belső falhoz a kanyarnál és eltört a kerékösszekötő, onnantól meg nem irányíthatta az autót. Verstappen pár éve és ma a harmadik edzésen Latifi is bemutatta már ugyanezt, nem nehéz ott falba állni.

Egyébként meg egy ekkora törésnél jó esély van rá hogy váltó is sérül például, és annak a cseréje 5 rajthelyes büntetés, tehát sokkal többet bukik vele mert akkor 6. helyről indul (míg így ha Verstappen meg még mondjuk Bottas vagy Sainz is megelőzi akkor is 3-4. hely fix neki). Szóval így lehet többet bukik holnapra. Ha szándékos lett volna, akkor enyhén odakoccolja mondjuk a Saint Devote-ban vagy keresztbe áll a Rascasse-nál. Az uszoda sikánnál senki se dobja el szándékosan.

Az hogy ezzel tönkretette mások köreit, ja, így van, de ez benne van, nem az első, nem a második, és nem is az utolsó eset, kb. egy szezonban 3-4 ilyen eset tuti van, ha nem több. Ez most így jött ki. Amúgy meg inkább örülni kéne hogy végre nem Hamilton van az első sorban (mondom ezt úgy hogy Verstappennek szurkolok).

2021. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem volt szándékos. Ahogy fentebb is írták, elég rizikós. Egyébként én is az időmérő meghosszabbítását látnám jónak, a büntetés azért túlzás.
2021. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen szándékos volt.
2021. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, főleg a mai rajtot (azaz nemrajtot) elnézve tuti szándékos volt, inkább falba állt és nyomott egy DNS-t 0 ponttal, de legalább papíron megszerezve a pole-t, mint hogy esetleg második legyen és 18 pontot szerezzen, full logikus...
2021. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

8

Arra nem számolt hogy a hátulját is hozzávágja. Csalni akart, balfék volt, a sors megbüntette.

2021. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyan. Még Mazepin is ügyesebben kivitelezne egy csalást.
2021. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!