Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bts RM hogy hogy kevésbé...

Bts RM hogy hogy kevésbé népszerű?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam bár tudom hogy nem általános, de több helyen olvastam (pl itt gyakorin és külföldi oldalakon is) hogy RM a kevésbé népszerű tág a BTS-bol. Nem provokáció csak érdekelné miért? A személyisége? Vagy mert vezetőként kevésbé érzik magukat közel hozzá a fanok?

Előre is köszi a válaszokat:)



#Army #K-pop #BTS #Bts RM
2021. júl. 8. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a külsőt nézik először. A legjóképűbb a legnépszerűbb. Ez mindenhol így van, de ettől függetlenül, mind a heten nagyon tehetségesek!
2021. aug. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nincs egész olyan karizmatikus arca mint Taehyungnak, ettől függetlenül Namjoon igenis jól néz ki, főleg most hogy feltűnően jobban elkezdett adni magára és meglátszik azért hogy többet foglalkozik a külsőjével.

Bátran mondhatom azt,hogy a masszív glow up meg volt,le a kalappal a srác előtt!

2021. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egy amit énse értek,holott szerintem egy iszonyat szexi pasi,okos és tehetséges is.
2021. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!