Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol éri az meg Gáspár Győzőnek...

Hol éri az meg Gáspár Győzőnek hogy idiótának állítja be a kislányát és lejáratja egy egész ország előtt?

Figyelt kérdés
Gyógypedagógus vagyok, figyelem azt a pici lányt. Nincs valami rendben a toronyban az tuti, bár ha ezt a színjátékot kéne bárkinek eljátszania, szintén gáz lenne avval. Ha jól értettem 6 éves. Üvölt, hisztizik, artikulátlan és csak a buta oldalát lehet látni. Döbbenet.
2008. dec. 8. 22:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, oviba jár.... de van amit nem tud megjátszani egy gyerek. A beszéde, szókincse, figyelme... szóval hiába szomszéd, szerintem buta
2008. dec. 9. 19:09
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, hát muszáj vagyok írni! Épp most megy a coolon a Balázs show.


Van benne egy kislány, 6 éves. Nyugodtan ül a székben, beszélget Balázzsal, csodaszépen , tisztán beszél. Felnőtteket meghazudtoló szókinccsel. Nagyon kedves aranyos, értelmes.


Én nagyon nem vagyok otthon a gyerek témában, hogy egy 6 évesnek milyennek kell lennie. Azt sem tudom hány éves kortól beszél egy gyerek.


De látom ezt a kislányt és a többi kisgyereket ( ma ilyen ovis adás van) és hát ők már "nagyok". Virág még beszélni se tud! Azt hittem kb. 4 éves lehet az a lány. Nem hallottam még tőle egy mondatot. Sőt egy tisztán kivehető szót sem! Nem kéne orvoshoz vinni vagy logopédushoz? Hát ez a lány még nem tud beszélni! És ahogy viselkedik, én még ilyet nem láttam. Ez rettenetes, semmit nem foglalkoznak vele, csak "szobakutyának" tartják! Elég nagy égés, hogy így szerepelnek a tv-ben és nem ég az arcuk, hogy a lányuk milyen.

Én is itt lakok Salgótarjánban, ismerek őket valamennyire.

2008. dec. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a gyereket hanem a szüleit (főleg az apját) pofoznám meg. Szegény gyerek nem tudja, hogy mit szabad és mit nem, szerintem ezért ilyen. Félre lett nevelve.
2008. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát ha valaki félre van nevelve az már nevelve van... de ez a kislány nincs nevelve az tuti. Ahogyan az egyikőtök mondta, házikedvenc vagy mi a manó az a gyerek. Majd jön a cirkusz amikor vinnék iskolába és az iskolaérettségi vizsgálaton a béka segge alatt lesz a teljesítménye. Amúgy meg ha jár oviba, akkor az óvónőknek nem tűnik fel, hogy gáz van a gyerekkel? Elvileg főiskolát végzett szakemberek... És a logopédia mir evan? Nem kifejezetten a beszédhibára gondolok, mert mehet úgy valaki suliba hogy beszédhibás, hanem egyszerűen a szókincs, kifejezésmód, hanglejtés (jó a családé se különb...) artikuláció, mind zavaros képet mutat. Amúgy pont most volt egy Mikulásos rész, se az apja, se az anyja, se a kis Virágnak gőze nem volt a Hull a pelyhes szövegéről. Na ez azért gáz, mert ha minden nap ott van az oviban, akkor minden nap 5x eléneklik. Ha ennyi nem marad meg a fejében én bizony aggódnék.
2008. dec. 10. 18:37
 15/17 anonim válasza:
13%
szeritem, nem alitja be, nem lehet mindenki tokeletes, O ijen, igy kell elfogadni, van akit lehet megnevelni es van akit hiaba probalnak megvaltoztatni megsem sikerul. idovel biztos valtozni fog. Biztos nem o az egyeduli gyerek akinek hasonlo a viselkedese, de o van reflektorfenybe, sokkal rosszabak vannak korulotunk es atnezunk rajtuk. errol ennyi
2008. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyógypedagógus vagyok és szerintem ami Virággal van az nem agyi elváltozás hanem tipikus tünete annak,ha a környezet elhanyagolja a nevelést. A cigányság fele ezért tan akosok, Virág élő példa rá ,hogy miért is.
2009. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy organikus eredetű a "fogyatékossága" annak azért más tünetei is lennének.

Igazad van abban, hogy a legtöbb cigány tanakos képet mutat, viszont fele se lenne az, sőt. Ez már roma kérdés, amiről meg van a véleményem, de nem akarom szítani a hangulatot. :) Szerintem tudod miről beszélek...

2009. aug. 26. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!