Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dallos Bogi ugye jól van...

Dallos Bogi ugye jól van egészségileg? Úgy veszem észre, mintha nagyon le lenne fogyva és aggódok és nagyon sokat gondolok rá, ugye semmi komoly nincs és csak rosszul látom, hogy nagyon lefogyott és jól van? Lelkileg is (rám számíthattok)?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekként én is sok fszságon gondolkodtam, de szerencsére többnyire kinőttem őket. :) Te is ki fogod, és rá fogsz jönni idővel hogy ne foglalkozz olyan emberek életével, akikhez semmi közöd, mivel neked is meglesz a magad baja.
2021. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na mi van, te tanárka... Raffaellod van még? Vagy már elvonási tüneted vana könnyáztatta raffaello hiányától? Na, jóvann na, mindjárt itt a szeptermber nyugiés újra 45 percekre tilthatod meg a gyerekeknek az evést, ivást, wcremenést. Jó is az.
2021. júl. 12. 19:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen Raffaelo? :D

Ez valami tinioltás, amit 20 felett nem ért az ember??

2021. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vajon Dallos Boginak jó tanárkája voltál?
2021. júl. 12. 19:29
 5/17 A kérdező kommentje:
Na és tanarka, shhoz mit szósz, meg ketchup, szóval mit szólsz, hogy a kommentedet beraktam két másik kétdés aká úgy ahogy van és majd jól megkspod érte a magadét a diákoktól, akiknek a könnyeitől olyan finom a raffaellod?
2021. júl. 12. 19:34
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Látod, pont ezt írtam szívecském. Ha majd egy kicsit idősebb leszel, mondjuk olyan 14-15 éves, akkor rá fogsz jönni hogy az ilyen dolgok qrvára nem számítanak. Gyerek vagy még, ezért nincs semmi baj azzal, hogy gyerekesen viselkedsz, de azért próbálkozz kinőni a dolgot, mert sokáig folytatod, akkor senki nem fog komolyaN venni. Tanárka XDD
2021. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Na ne terelgess itt nekem tanárkám! Tudjuk jól, hogy felnőttem már, de az emlékeim kriszálytiszták, ahogy a hajszalaid kikandikáltak a vaskalap alól...


Inkább menj és edd a raffaellodat, tudod a boltban van ha elfogyott, majd valamelyik extanítványod telesírja neked.


Itt most anagyok próbalnának beszélgetni, menj, majd szeptemberben osztogathatod a szekundát...

2021. júl. 12. 19:49
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen. Nem is tudom mit gondoltam. A válaszaiddal tökéletesen bebizonyítottad hogy milyen nagy lány vagy. :D
2021. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Honnan gobdolod hogy lány vagyok? Csak nem a híres tanarka rafar?


Akkor ezt kapd ki, idén lettem 31 éves, nem mindenki lehet olyan komoly felnőtt mint par 20 éces, aki azt hiszi hogy ő szarta a spanyol viaszt.


De nem is tudom olvasode mert a vaskalap annyira nehéz lehet hogy már biztos az ágy an pihened ki a mai bap fáradalmait.

2021. júl. 12. 21:13
 10/17 A kérdező kommentje:

De valami miatt ez, hogy érezd, hogy egy olyannal csevegsz, akinél intelligensebb vagy és a tudomására hozd ez nagyon fontos neked.


Csak nem a családja által állandóan lehülyézett bagyaz osztályában kiközösített emberhez van szerencsém? 😀

2021. júl. 12. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!