Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jóvágású ez a fickó? (Cristia...

Jóvágású ez a fickó? (Cristiano Ronaldo)

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 17. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
Akkor ennyi erővel én is meleg vagyok, mert festem a hajam?🤔😮😮
2021. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

#10 most itt k.vára nem arról van szó, hogy ki miben tehetséges, hanem, hogy ki a népszerűbb.

Van Jancsika az osztályból. Meg van egy színész aki bejön. Kivel jönnél össze, a színésszel vagy Jancsikával? Ugye hogy nem Jancsikával? Jancsikának nincs annyi pénze, se semmije, ami a színésznek megvan. De ugyan olyan jól néznek ki. Innen adódóan elfogadod a kinézetét, azt mondod rá jó pali, miért? Mert van pénze. Mert focizik? Jaj, édes istenem. A 12 éves kislányok, akik azt hiszik focista feleségek lesznek. Ha #9-nek meg igaza van akkor mivan? Ja, hogy fáj belátni mi lenne akkor, ha meleg lenne. Na ez a hülyeség fáj baromira, nem az amiről te pofázol 11-es :)

2021. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Persze nyilván meleg, azért van modell barátnője, kutya egy világ ez, mindenki meleg aki jól néz ki, csak ti nem.
2021. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%
#15 nem én jelentettem ki, hogy meleg azért, mert fülbevalója van, az egy teljesen másik válaszoló volt. Én csak abban értettem egyet, hogy meleg. Kicsit értelmezni kellene amit ír az ember, nem lenne semmi gond. Segítsek?
2021. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
4%
14,Küldök beutalót a pszichitriára lehet nagyobb a baj mint látszik.
2021. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg neked vissza kellene ülni kicsit a sulipadba. Irodalom órán talán nem figyeltél eléggé? Sajnos meglátszik. Esetleg beirathatlak külön magyar tanárhoz szöveget értelmezni. A kis beutalódat meg tedd el magadnak, szerintem neked nagyobb szükséged lesz rá durcázó 16 évesként😂
2021. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30%
16,os Küldj már egy képet magadról hogy nézel ki te félkegyelmű, vagy esetleg félsz hogy összetörne a telefonképernyőd küldés közben, a rusnya pofádtól?
2021. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!