Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zimány Lindának miért nem...

Zimány Lindának miért nem teszi már fel valamelyik riporter azt a kérdést, hogy honnan van az a mérhetetlen mennyiségű luxusterméke?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok ezek áraival, kizárt hogy neki havi több milliója lenne ilyen ruhadarabokra. Múltkor rákerestem a Balmain zakóra (amiből több darabja is van), kb.500.000 Ft-ba kerül. Elhiszem én hogy celeb, meg influenszer no meg ügyvéd, de ezekhez kb.egy nyugati fizetés sem elég.

Tudom, mi közöm hozzá, de eléggé bicskanyitogató ez az életstílus és még az arcunkba is tolja.



2021. júl. 19. 08:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
#10 ismered őket személyesen? A Tatár Csilla interjúban mintha meg is említi, hogy anyukájának nem ő a legszebb. Ez azért szomorú.
2021. júl. 20. 12:00
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy elegansabb Kalman Szilvi jut rola eszembe. A multkor volt egy online kerekasztal beszelgetes az Instan jogi temaban - ket nagyon komoly ugyvedcsavo es a Lindus. A fiuk elegansan, ingben, oraban beultek, Linda felult egy szekre minishortban, szettart labakkal es neha benyogott annyit, hogy aha, ja. :D gondolom az egesz jogi palyafutasa ilyen kaliberu…
2021. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

5-ös, azért a Balmain meg a Chanel nem szponzorálja, kb azt sem tudják, hogy a világon van. :D Lehet, hogy egy magyar márka fizet neki, hogy a ruháit hordja, de ne gondoljuk már azt, hogy az nyugati színvonalú összeg. Magyarországon vagyunk. :D itt egy falunapi hakniért max 100 rugót kap valaki, de azért már kiáll kornyikálni egy órát.

Linda szülei sem gyári munkások, az biztos, az anyuka meg tolta ezerrel versenyekre.

Szomorú, hogy egy anya ezt teszi a gyerekével...

Na a lényeg, hogy kb 10 éve volt az a Dubajos botrány, amiben egy szépségverseny szervező vagy ki vitte ki a lányokat, több celeb mellett az ő neve is ott volt a "tanúk" listáján...amúgy szerintem ez most is így működik, bár ne gondoljuk azt, hogy amit az instán látunk, mind igaz....

Valaki csak bemegy a boltba, felpróbál egy ruhát, lefotózza, aztán kiteszi, mintha megvette volna....vagy mások kocsija előtt pózol stb...

2021. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12-es na azt a videot megnézném mondjuk, ha van link :D
2021. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Na megtalaltam :D jo szorakozast. [link]
2021. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten hogy néz ki ez a nő "élőben" 😂 kb eltűnt az orra a nagy fejéhez képest.

Na de mondjuk ez az egész video kb vicc. A két bájgúnárt se lehet komolyan venni. 😃

2021. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem atomfizikusok, de legalabb probaltak valami komolysagot belevinni. De a Linda… :D
2021. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jó hát Lindát csak dísznek tették oda. Megelőzésről még ő is tud nyilatkozni. 😆
2021. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy vicces, hogy már 20 éve úgy hivatkozik magára, hogy "ügyvédjelölt". :D

Nem hiszem, hogy valaha kap 1 komoly megbízást...

2021. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%
Regebben is ugy nyilatkozott, hogy o egesz nap targyalasakon van.. csak a Ritzben meg a Nobuban :D
2021. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!