Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zimány Lindának miért nem...

Zimány Lindának miért nem teszi már fel valamelyik riporter azt a kérdést, hogy honnan van az a mérhetetlen mennyiségű luxusterméke?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok ezek áraival, kizárt hogy neki havi több milliója lenne ilyen ruhadarabokra. Múltkor rákerestem a Balmain zakóra (amiből több darabja is van), kb.500.000 Ft-ba kerül. Elhiszem én hogy celeb, meg influenszer no meg ügyvéd, de ezekhez kb.egy nyugati fizetés sem elég.

Tudom, mi közöm hozzá, de eléggé bicskanyitogató ez az életstílus és még az arcunkba is tolja.



2021. júl. 19. 08:47
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Mi volt tíz éve ez a dubajos botrány? Én erről lemaradtam :D Miért volt tanú? Kik voltak a listán? Kik dubajoztak?
2021. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És még találsz cikket bőven...ezzel volt tele minden évekig. 😃

2021. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Na igen, a Repas Lajosnak kemeny dolgai voltak ezugyben.

Mondjuk en anno Csosz Bogin lepodtem meg a legjobban, o is a Repas felfedezettje volt anno, most meg.. :)

2021. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Csősz Bogi: egy fiatal szinte ismeretlen kezdő színésznő aki szegénységből származik hol akadhat össze egy török milliárdossal? Kb.mint Vasvári Vivi, orosz üzletembertől van a gyereke, egész fiatalon. Üzletembereknek mi dolgunk fiatal huszonéves lányokkal ha nem "az"?
2021. júl. 29. 14:57
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon igazad van!
2021. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
En is kiabrandultam ezekbol a korokbol, de nem feltetlenul kell prostinak lenni egy gazdag ferjhez. Azert esszel, magabiztosaggal rengeteg dolgot el lehet erni a maganeletben es karrierben is. Boginak meg van mindketto, okos csaj, de ezer helyrol hallom a dubajozos sztorijat. Lindusrol meg ne is beszeljunk, neki egyik sincs. :D abban viszont egyetertek, hogy rengeteg az agyatlan lanyka..
2021. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!