Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hollywoodi színészek miért...

Hollywoodi színészek miért jutnak oda,hogy iszonyat béna filmekben szerepeljenek mint pár éve Nicolas Cage ?

Figyelt kérdés
Bruce Willis,Van Damme stb... nevek úgyszintén. Cage-nek valami iszonyat béna filmjét látva ahol plüss állatokkal harcol az gáz :) Ő már nem a szellemlovas. Bénalovas ő.

2021. júl. 20. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Folyamatosan és nem pár éve. Nem jól írtam. Nicolas Cage csak béna filmben látni.
2021. júl. 20. 19:10
 2/5 A kérdező kommentje:
Danny Trejo,Danny Glover is folyamatosan ilyenekben szerepel !
2021. júl. 20. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Nical Cage-nek tényleg borzasztó szar filmjei vannak,és az is igaz hogy Bruce Willis is a f..z rosszabbik végén áll.


Szerintem már csak a pénz miatt csinálják,nincs bennük meg az a lelki löket vagy nem is tudom mi.

De például én Daniel Radcliffet sem értem hogy a Harry Potter után miért szerepel például egy Escape from Pretoriában...


Vagy pl samuel l jackson a pókemberben.

2021. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

- Pont nem hívták máshova.

- Nagyon kellett a pénz.

- Viccesnek találta, vagy szimplán csak egy könnyű melónak két komolyabb szerep között.

Stb

2021. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3.) Samuel L jackson azért volt a Pókemberben mert a karaktere már az univerzum szerves része és valószínűleg már évekkel előtte leszerzőttették x mennyiségű filmre.


Kérdező:

Mondanám, hogy mert kell a pénz de ezek az emberek valószínűleg szépen eléldegélnének a jelenlegi vagyonukból. A legtöbbjük szerintem úgy van vele hogy most már befutottam, azt csinálok, amit akarok. Ha ez egy érdekes projekt amiből egy B kategóriás film jön ki vagy egy elborult koncepció ami ha szar is, vicces volt benne lenni akkor az.

2021. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!