Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudnátok olyan gátlástalan...

Tudnátok olyan gátlástalan nők lenni - mint pl. Angelina Jolie -, aki nem néz semmit csak a kiszemelt férfit, annak ellenére, hogy az már házas és gyerekei is vannak?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy riportot Jennifer Aniston-nel és elgondolkodtam azon, hogy tud az olyan ember nyugodtan létezni, mint pl. Jolie, aki tönkre tett egy csomó kapcsolatot és házasságot (Cage-Presley, Aniston-Pitt).

2013. dec. 25. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok nő, de ha megtetszik valaki, akkor még a saját barátomtól is ellopom.
2013. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az elég gáz tulajdonság. :P
2013. dec. 25. 15:55
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem tulajdonság, a férfi így van kódolva (hacsak nem génhibás), ha nem elég csinos a nő, akkor úgy sem kell, ha igen, akkor miért álljak a sor végére?
2013. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem a barátnőmmel van szerelmi kapcsolatban, akkor én is bármit megtennék - ha tényleg úgy érzem szeretem és vele akarok csak létezni...

Ha csak fellángolás, akkor nem állok a pasi és a nő közé. Ösztönösen érzed kivel leszel boldog.

2013. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ösztönös csak az állat lehet nem az ember. Aki belemászik mások kapcsolatába, házasságába arról van véleményem. Bár, aki lopja a boldogságot az úgy is megkapja a későbbiekben.
2013. dec. 26. 14:53
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

"Mán azt hiszi, mással nem lehet élni. Pedig a nő fiam, olyan lakat, améket minden kulcs kinyit, és a fírfi olyan kulcs, amék minden lakatba belepászol."


Móricz Zsigmond: Pillangó.

2013. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Kimondhatatlanul elegem van Aniston-ból! Egyszerűen képtelenség, hogy kitudja hány éve- pontosan 8-, hogy Angelina "tönkre tette" a kapcsolatukat és még vannak olyanok, akik ezen rágódnak. A véleményem az, hogy ha egy férfi egy nő mellett igazán jól érzi magát, akkor is el lehet csábítani, de az maximum egy rövid ideig tartó dolog. DE EBBEN AZ ESETBEN LÁTSZIK HOGY NEM ERRŐL VAN SZÓ! Már bőven több időt eltöltött Brad Angelina mellett és végre tényleg úgy látszik, hogy BOLDOG! Én kimondottan örülök, hogy összejöttek!!! És nem gondolnám, hogy attól valaki gátlástalan lesz, mert rájön, hogy habár egy olyan emberbe szerelmes, aki kapcsolatban van, de az visszajelez, hogy ő is így érez és ezt nyilvánosságra is hozza. Itt az egyetlen probléma, hogy Aniston képtelen tovább lépni!
2013. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7 Én azért haragszom erre a "nő"re, mert nem csak ezt a kapcsolatot csapta szét, hanem másokét is, illetőleg pedig úgy élt mint valami ösztönlény és most pedig játssza a Szűz Máriát. Én az ilyen álszent embertől rosszul vagyok. Szépnek igazán nem mondható, fakó fehér és csontsovány. A 40 fokos melegben is feketébe jár. Az élettársát lelakta rendesen. Sokkal inkább jobban szeretem az olyan embert, aki szerény és a cselekedeteiről alig hallani valamit. Pl. Lisa Marie Presley. Ő is humanitárius dolgokat hajt végre. Ellenben nem mászott rá senkire és neki is csodálatos gyerekei vannak, akiket nem reklámoz mindig. Jolie-nak már csak a nagy kerek feje van. Jó lenne, ha inkább elvonulna és magába szállna.
2013. dec. 27. 20:20
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező! Miért teszel úgy, mintha az "elcsábított" fél nem volna hibás? Elméletileg ezek érett, felnőtt férfiak nem pedig egy bárki által elrángatható tárgyak vagy pedig valamilyen állatok. Az ő döntésük legalább úgy kellett ezekhez a dolgokhoz, mint Angelináé. A gátlástalanhoz pedig nem értem, hogy hogyan kapcsolódik a szépség/ a külső tulajdonságok... A SZÉPSÉG RELATÍV! A "40 fokos" dologra nem tudok mit válaszolni, mert én úgy gondolom, hogy egy "40 fokos" melegbe oly mindegy, hogy rózsaszín az a topp vagy fekete! Nem gondolom, hogy Angelina reklámozza a gyerekeit, és azt sem, hogy élvezi, hogy gyakorlatilag a szomszédos boltba nem jutnak el paparazzók nélkül. Az pedig, hogy a sajtó nagyobb figyelmbe részesíti, mit Lisa Marie Presley-t, tény! Ha tetszik... ha nem...
2013. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

"Ösztönös csak az állat lehet nem az ember. Aki belemászik mások kapcsolatába, házasságába arról van véleményem. Bár, aki lopja a boldogságot az úgy is megkapja a későbbiekben."



A monogámia csak egy mítosz, amit lenyomtak az emberiség torkán. (...) Szó sincs hormontúltengésről vagy hiúságról: egyszerűen genetikailag kódolva van bennünk a hűtlenség, akárcsak a többi állatban.


Paulo Coelho

2013. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!