Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Wéber Gábort melyik kommentáto...

Wéber Gábort melyik kommentátorral tudnád elképzelni hosszútávon?

Figyelt kérdés
Én Nagy Danival.

2021. júl. 21. 09:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ebben soha sem lesz egyezményes közös értékrend! A nézők egy részének örök élet meg egy nap, másoknak pokol, sőt vannak olyanok is, akik felhozzák, hogy na de a külföldi milyen más, aztán kb ugyan olyan volt többé-kevésbé, szóval egyezményes vélemény sosem lesz, az viszont fix, hogy több ezer/tízezer ember tudja versenyre pontosan idézetek alapján, hogy mikor mi volt, ami az az utáni korszakról nem mondható el.
2021. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nekem a pádádádádádádádámdám és Czollner kollektív lejáratásán kívül semmi más nem maradt meg abból a korszakból. Még a Rájkönen a falban óbégatása néha-néha rémálmokat idéz elő, de kezd elfakulni már ez az emlék is.


Vannak igényesebb nézők, vannak, akiknek jó a moslék is. A kommentátor dolga meg azt leközvetíteni, ami a futamon történik. Ha a futam unalmas, arról a kommentátor nem tehet, erőltetni nem kell, hogy izgalmasabb legyen, mert abból szar lesz.

2021. júl. 21. 21:24
 13/21 anonim ***** válasza:
Na igen, ezt mondom én is, neked nem jön be ez a stílus, de az nem jelenti azt, hogy rossz volt! Te szimplán komoly körítéshez vagy szokva, ahol inkább csend van, minthogy bármi másról legyen beszélgetés...simán ennyi! Egyébként volt néhány éve Gyuszival interjú, részletesen mesél erről az időszakról a Palik féle beszólogatásokról is YT-on megtalálni!
2021. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Kérdezem újra: mi a szórakoztató abban, hogy megalázó stílusban beszél valaki a munkatársával? Még egy gyárban oké, a csürhe röhög egy jót rajta, viszont egy TV adásban ez eszméletlenül kínos, de az a baj, hogy neki, akinek kéne, nem, csak a nézők egy részének.


Inkább legyen valaki csendes, mint egy szikla, mintsem üvöltsön üresen, mint a szél. Egy unalmas futamot pedig másképp is fel lehet dobni az udvari bolond szerepvállalásán kívül is.

2021. júl. 22. 15:58
 15/21 anonim ***** válasza:
Na de ki beszél arról, amikor a Gyulát osztja? Mert én nem! Egyébként is a cinkelések java haveri volt, vagy tényleg volt mit "lecsapni" téma szinten! Persze nyilván volt is olyan, amikor rossz kedve volt Lacinak ezt nem vitatom, Gyula is mondta! Azért akkoriban voltak más dolgai is, versenyzés, vagy épp Hungaroring vezetői pozíció, volt hogy be sem tudott menni dolgozni ezek miatt, vagy mert hulla fáradt volt, sajnos így reagálta le, de nyilván nekem sem az volt a jó és senki másnak sem! Sajnos akkoriban ez így ment, hol 100% viccesen, hol 50% viccesen, amikor Gyula inkább hagyta magát és ettől később Laci lehiggadt, mindezzel együtt azért sok mindent tanult is tőle Gyula közvetítések alkalmával, szóval ez a Palik Laci egy szörnyeteg dolog elég kétes. Ráadásul tegyük hozzá, hogy Héder Barna mai napig legjobb barátja és hát Héder nem épp a balfékek közül való.
2021. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem szörnyetegnek próbálom beállítani, és nem is az a lényeg, hogy milyen ember. A lényeg, hogy nem szakkommentátor, se nem kommentátor, csak egy ordítozó elmebeteg. És ez úgy nyer a legkönnyebben igazolást, ha kivesszük a közvetítések alól a képet, és csak a hangot hallgatjuk.


Gyula még ennél is kevesebb volt, de emberileg mindenképp több. Az, hogy nem szólt neki vissza, pusztán azt tükrözi, hogy sokkal érettebb nála, és tisztelte, mert régebb óta volt a szakmában, mint ő, így nem érezte jogosnak, ha neki menne, élcelődne vele. És egy szerény, őszinte ember, nem álszent.


Nem hiszem, hogy jelent bármit is az, hogy Héder a mai napig legjobb barátja. Ez se nem emberileg, se nem szakmailag nem tesz többet Palikhoz. Az, hogy valakinek szar napja van xy ok miatt, még nem jelenti, hogy máson kell levezetni. Aki normális, az ilyen helyzetben is megtudja őrizni a hidegvérét, és nem förmed rá másra, mert neki rossz, és ki kell adnia.


A Gyulás trollkodása nem volt jó, de amikor épp mást csinált az se volt kifejezetten jó. Volt egy-két megszólalása, amit 140 dB-en ordított a mikrofonba, és az emlékezetes maradt néhány ember számára. Az szerintem illúzió, hogy az ordított szöveg tartalma miatt van ez, én úgy gondolom, hogy az ordenáré stílus miatt maradt emlékezetes.

2021. júl. 22. 20:31
 17/21 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy 1989 óta sokat változott Laci műsor vezetése és Gyula sem tudott/akart semmit sem szólni és ez valóban néha túlzásokba ment át Lacinál, de erre mondtam azt, hogy ahány ember annyi féle. Forma 1-es és motorsportos közösségben mozgok, ismerek 15+ éves srácokat és 40+- körül lévő embereket, akik pont az üvöltés és a sok-sok egyedi szóhasználat miatt tudnak régi versenyeket kötni eseményekhez, mert amikor valami olyan történt, akkor Palik idegrendszere is úgymond ráült a hangulatra, mert ő izgult végig, nem csak kommentálta, hanem közvetítette is és átadta mindazt és ugyebár a néző is ugyan úgy izgult esetleg verte a térdét, ha valami nem jött össze, vagy épp összejött és ez kombinálódott Lacival, ami eufórikus, ellentétben mondjuk a mai felhozatallal, akik még ha akarnának sem tudnának kiabálni, mert nincs miért ok rá, hisz semmi olyan nem történik...bár amikor igen, akkor azért Wéberből is kiszakad egy évben egyszer. Ennek a eufórikus hangulatnak a legjobb bizonyítéka például a 2006-os Brazil nagydíj, amikor bárkinek világossá válhat ha megnézni az F1-es körökben eléggé legendás videót, ahol van egy összevágás erről, hogy Palik Lacinak ez egy létforma volt, az F1 közvetítés és átélni azokat az izgalmakat. Nemrégiben még volt egy YT csatorna, ahol egy srác konkrétan ezeket a sztorikat rakta fel videó részletek formájában, rengeteg videóról volt szó és minden videó címéről, ami nem csak egy szimpla jelenet volt, mondjuk futamkezdésről én is tudtam, hogy mi van benne kb., bele sem kellett néznem! (Sajnos volt tavaly egy nagyobb hekker támadás, ahol valami féle BitCoin hekkerek feltörték neki (is) és a YT önkényesen letörölte a csatornáját sajnos.)
2021. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17


Mi az hogy BitCoin hekker?

2021. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Írtál egy szót, ami nagyon jól leírja az F1-es közvetítésekhez való hozzáállását, beállítottságát: műsor. Annak kezelte. Szerencsére nem hozta vissza a műsort az F1-be, indított magának egy sajátot, ahol kiőrjöngheti magát.
2021. júl. 23. 20:51
 20/21 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a lényeg, az akkor korba beleillett a "szálguldó cirkusz" mentalitás. Ez sem másabb, mint hogy valakiknek Wéber egy zseni, valakiknek meg jobb lenne ,ha már nem lenne adás közelben.


#17 válasz

Meghackelik bizonyos feliratkozó számmal bíró YT csatornákat, majd BitCoin konferenciákat kezdenek el közvetíteni, hogy ez mért jó nem tudom, de a YT tilt érte és mivel magasról tesznek az emberekre, így meg sem vizsgálják és bele sem gondolnak, hogy maga a tényleges felhasználó nem csinált semmit, így végleg törlődik akár évek munkája is....kivéve ha van valami "céged", aki YT-on járatos, nekik van egy cseppel több esély a visszaszerzésre és adatmentésre!

2021. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!