Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem túlzás egy kicsit, hogy a...

Nem túlzás egy kicsit, hogy a BTS-t a koreai államfő kinevezte elnöki különmegbízottnak?

Figyelt kérdés

Ez nem egy puszta elismerés, hanem egy olyan pozíció, ami a dél-koreai elnöki hivatalnak a része. Egyetértetek ezzel?


[link]



2021. júl. 22. 11:30
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

"amúgy ez csak egy kulturális dísz kitüntetés! bárki megkaphatja a jövőben ha sikeres lesz és meg is fogják kapni arra mérget vehetsz mikor a bts már nem lesz a középpontban"


Tudtommal - de javíts ki, ha tévedek - a különmegbízotti pozíció (special envoy) nem egy érdemrend, hanem egy nagykövetnél alacsonyabb fokú diplomáciai rang.


Szoktak ilyen rangot kapni a hírességek, sportolók? Szerintem aligha. De ha tudsz ilyenről, szólj, mert érdekel.

2021. júl. 22. 19:40
 12/53 anonim ***** válasza:
71%

9 Kussoljon? Normális vagy?

Kérlek írj már értelmes ember módjára!

Nem a családoddal és a barátaiddal üzengetsz most. -.-"

Ha annyira nincs beleszólásuk, akkor mit sír a szátok?

Úgy beszéltek a fiukról, mintha valami rosszat tettek volna ellenetek.

Valami nagyon nincs rendben a fejetekben. :D

Majd a BTS tudja, hogy nekik ez jó e.

Kérlek ti se beszéljetek politikáról, mert nem hiszem, hogy egyikőtök is ilyen területen dolgozna. Már lassan a tudósokhoz hasonlítjátok őket. :D Ismerek egy, két politikust és elárulhatom, hogy nem ők a legélesebb kés a fiókban.

2021. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

#12 Úgy érzed, hogy ez a kérdés ebben a formában rád és a BTS-re nézve sértő? Ha egy érdemrendről/lovagi címről vagy ehhez hasonlóról lenne szó, akkor nem tettem volna fel a kérdést, hidd el.


Bocs.

2021. júl. 22. 20:02
 14/53 anonim ***** válasza:
0%
Úristen megint itt van a strokeos
2021. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
57%

Ki? Látom orvos is van a köreinkben. :D

A legnagyobb szórakozásotok itt sírni és kötekedni.

Ennyi eszetek és boldogságotok van. :D

Mióta jó dolog politikusnak lenni? Jól tudnak hazudni, ígérgetni, jó a kampányuk, tudják, hogy mikor mi mellett kell kiállni, hogy az emberek benyeljék és meglegyen a szavazat. Ha nektek ez dicséretre méltó.. :D

Ha meg vitatkoztok, akkor tegyétek normálisan, mert saját magatokat járatjátok le a kussoljál, meg strokeos kifejezésekkel.

2021. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező néz utána én nem látok semmi felhatalmazást…

Azert is lehet különleges….

A diplomáciát tényleg nem olyan alapokra bízzák akik azt sem tudjak hogy fiúk vagy lányok sajnos ez tényleg kemény dio lenne nekik de még a cég igazgatónak is!


12 így igaz nem velük beszélek hanem csak egy kis nyomorult senkivel aki azt sem tudja hogy most hova ürítse magát -.-“

Inkább neked nem kellene politikáról beszelned te kezdted hogy senki nem ért semmihez meg csak a pénzt tudjak lopni… Magyarország es Korea közt hatalmas különbség van… ott a beszedett penz nagy részét vissza forgassák mert tudjak hogy több jon be akkor… hosszabb távon megéri ez a stratégia valamint ott szét szednék az ilyen Gyurcsány meg Orbán féléket (persze ott is van korrupció lásd Szöul rendőr kapitány burning sun-os ügye vagy legalábbis a tulajával)


14 nem tom mit akar okoskodni élőben le csavarnám a száját persze ott lefelé menne át a zebrán 🥲

Nem kell kötekedni 14 nem vagy annyira nagyfiú… -.-“


Kérdező ahogy mondtam ez csak egy cím mint a beiteknél a lovagi cím (hasonló persze a lovagi cím sokkal magasabb rendu ha a címeket nézzünk) de ott sem kell a lovagoknak betartani a lovagi kötelezettségeket!!! Mert bizony ott is vannak!

És már bocs de miért is adnának politikai beleszólást olyan alakoknak akik azt sem tudják hogy A vagy B?

És miért is speciális a cím? Miert nem sima kulturális? Pont emiatt speciális mert ez cssak azt jelenti hogy a koreai állam velük kampányol! Ehhez viszont be kellett venni! De pont hogy emiatt a hurok most szorosabb lesz…

Lehet okoskodni de a politika az szigorúbb mint az idol élet!

2021. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsó okoskodik és mindenkinek beszól, de nem tud helyesen írni. :D

Itt tényleg sok okoskodó, butuska ember van. Majd undorító stílusban veszekszenek a semmin.

Inkább próbáljatok meg fejlődni ahelyett, hogy tudás nélkül itt okoskodtok és lejáratjátok magatokat.

Biztos megvolt az oka, hogy felkérték a csapatot és annak is biztos megvan az oka, hogy elfogadták.

Ha politikusok akartok lenni, akkor azt ne itt éljétek ki, hanem tegyétek jobbá az országot. Hisz a mostani politikusokat is ti szavaztátok meg. :D

2021. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
26%

17 itt te is ugyan úgy okoskodsz ész nélkül

és helyesírás huha... mester diploma mi? ja meg pont gyakorin alkalmazzák... -_-

amúgy láthatatlanba beleszólsz hogy ki mekkora szinten van szívesen beszélek kultúráról meg tudományról de akár vallásról is mert elég szépen ismerem az ábrahámi és keleti vallásokat is...

és kérdem én te mivel teszed jobbá az országot? ja már ha itt élsz mert találkoztam sok ilyen okoskodóval is aki nem is itt élt...

és tök jó hogy tudod kire szavazok ":D és az megint tök jó hogy ha annyira átlátnád a helyzetet akkor tudnád hogy nincs politikai alternatíva mert csak orbán és gyurcsány van ami ugyan az az érem két oldala és persze csak orbán 1 picivel jobb mert én még emlékszem a gyurcsány kormányra... annyi lehetőség sem volt mint most...! persze most sem sokkal jobb de valamivel... osztrákban meg pincérként meg keresel 600ezret olaszban meg 2 milliót!


arról ne is beszéljünk hogy a te hülye több mint a fele itteni ember nem is szavazhat még :P fogadjunk hogy még te sem?


és olvasd el még egyszer amit írtam... le írtam hogy hogy mennek a valós dolgok mert nem a 15-ős képzelgései szerint


és mondom fejlődés... lehet beszélni arról mohamed miért is ment rá a rossz útra és a muszlim közösség miért nem lássa a bűneit és nem is akarják vagy hogy a kereszténység már a középkorban is mennyire toleráns volt és hogy mennyire is a tudomány mellett állt!

2021. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen írni, már iskolában is tudni kell. Nem hogy felnőtt korban. Nem lássa, hanem látja! Ez nagyon zavart. Ezek után nem hiszem, hogy felnőtt vagy, vagy annyira okos, mint amennyire írod.

Nem írtam semmi hülyeséget.

Annyit írtam, hogy butaságokat és kötekedéseket írnak, felesleges vitát generálva. Ha okos lennél, te sem vitatkoznál itt a semmin. Mi közünk, hogy a BTS mit kap egy másik országban?

Jaaa, az hogy most divat a BTS-eszt szidni a semmire.

Mi köze, hogy ebben az országban élek, vagy nem?

Attól még lehet véleményem és tapasztalatom. :D

Miért nem lehet normálisan beszélgetni, értelmes témákról?

Ne haragudj, nem csak az a két párt van.

Nem vagyok tini, a stílusom se ezt tükrözi. A tiétek viszont igen.

2021. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy itt Magyarországon nem lehet egy kérdést egy objektív témáról kiírni, ami teljesen normálisan van megfogalmazva. Vagy ez tabutéma?


"Annyit írtam, hogy butaságokat és kötekedéseket írnak, felesleges vitát generálva."


Ha megnézed a nyugati fórumokat (quora), ennél nagyságrendileg sokkal értelmetlenebb és ostobább kérdésekre is készséggel - nem ennyire leereszkedően - válaszolnak azok, akik ráadásul az adott téma szakértői.

2021. júl. 22. 22:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!